Księżna Kate na ślub Harry'ego i Meghan założyła trzeci raz tę samą suknię. Wpadka? Wręcz przeciwnie!

Za nami ślub księcia Harry'ego i Meghan. Uwaga całego świata przez chwilę była skupiona tylko na tej dwójce. Co wydarzyło się podczas tegorocznego royal wedding, co mogliście przegapić? Zebraliśmy dla Was najciekawsze wątki. Wiedzieliście, że księżna Kate wcześniej już dwukrotnie miała na sobie tę samą sukienkę?
księżna Kate księżna Kate screen/Twitter/KensingtonRoyal

Księżna Kate miała ten strój na sobie trzeci raz

Wszystkie oczy były zwrócone na księżną Kate, kiedy wysiadała z dziećmi z samochodu. Jak zawsze, wszyscy szeroko komentowali jej kreację. Księżna miała na sobie skromną, kremową sukienkę, przypominającą płaszcz. Okazuje się jednak, że nie był to pierwszy raz, kiedy się w niej pokazała.

Księżna Kate miała tę sukienkę na sobie już dwukrotnie - na chrzcie swojej córeczki, Charlotte, i na urodzinach królowej. Faux pas i lekceważące podejście do ślubu Harry'ego i Meghan? Wręcz przeciwnie! Brytyjska reporterka podkreśla, że w ten sposób Kate mogła chcieć pokazać, że oczy wszystkich powinny być zwrócone nie na nią, tylko na Meghan.

"To najmilszy gest, jaki mogła pokazać swojej szwagierce! Nie ma tu na co patrzeć! Skupcie się na pannie młodej!"

Księżna Kate i Camilla Księżna Kate i Camilla screen z BBC

Spojrzenie w stronę Camilli

Podczas pełnej pasji przemowy biskupa Curry księżna Kate rzuciła Camilli wymowne spojrzenie. Gif z tego momentu błyskawicznie rozszedł się po mediach społecznościowych. Jak myślicie, co Kate miała na myśli?

Britian Royal Wedding Britian Royal Wedding Chris Jackson / AP

Mina byłej dziewczyny Harry'ego

Chelsy Dave była związana z księciem aż 6 lat! Podczas uroczystości kamery uchwyciły jej zamyśloną minę. Internauci żartują, że na pewno Dave myśli sobie: "To mogłam być ja...". Ale kto z nas by tak nie myślał?!

Książę Karol, Meghan Markle Książę Karol, Meghan Markle EastNews

Bukiet księżnej Meghan

Para oddała hołd zmarłej księżnej Dianie, umieszczając w bukiecie panny młodej jej ulubione kwiaty, niezapominajki. Co więcej, w piątek książę Harry sam zbierał kwiaty w ogrodzie Pałacu Kensington.

Sir Elton John Sir Elton John East News

Hołd dla Diany

Hołdem dla Diany była też pieśń "Guide Me, O Thy Great Redeemer", która była zaśpiewana na pogrzebie księżnej w 1997 roku. Para zaprosiła też sir Elona Johna, który wykonał ten utwór podczas ceremonii pogrzebowej.

Ślub Harry'ego i Meghan Ślub Harry'ego i Meghan REX/Shutterstock / REX/Shutterstock/EAST NEWS

Puste krzesło

Jeśli przyjrzycie się dokładnie, możecie zauważyć puste miejsce obok księcia Williama. Celowo zostawiono wolne miejsce ku pamięci tragicznie zmarłej księżnej Diany.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego fot. mat. prasowe

Co powiedzieli wychodząc z kościoła?

Z ruchu warg łatwo odczytać, o czym książęca para rozmawiała wychodząc z kościoła. Na schodkach przed kaplicą Meghan spytała męża: Czy teraz powinniśmy się pocałować?

Prince Harry and Meghan Markle leave after their wedding ceremony at St. George's Chapel in Windsor Castle in Windsor, near London, England, Saturday, May 19, 2018. (Ben Birchhall/pool photo via AP)
Ben Birchhall / AP

Kiedy jechali karocą, uśmiechnięta Meghan machała tłumom i powiedziała do Harry'ego "wow", podczas gdy on, w swoim stylu, odpowiedział: "Teraz mogę się napić drinka".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.