Sprzedaż obrączki i dwuznaczne wypowiedzi. Lisowie nie komentują rozstania, te zachowania robią to za nich

Hanna i Tomasz Lisowie rozstali się po 10 latach. Tę informację podał magazyn "Flesz", który doniósł także, że małżonkowie już nie mieszkają ze sobą. O ich kryzysie słychać było już od dawna. Kiedy ostatnio byli widziani razem? Co świadczyło o tym, że między nimi nie jest najlepiej? Sprawdziliśmy.
Hanna Lis i Tomasz Lis Hanna Lis i Tomasz Lis WBF

2016 rok i wywiad w "VIVIE!"

O poważniejszym kryzysie Lisów mówiono od co najmniej 2014 roku. Jednak najwięcej doniesień przyniósł rok 2016. Spekulacje na ten temat podkręcił wywiad Hanny Lis w magazynie "VIVA!". Dziennikarka została zapytana wtedy o to, czy przed wyjazdem do Azji musiała pytać o zgodę najbliższych. Mówiła wyłącznie o swoich córkach i mamie, a w jej wypowiedzi ani razu nie padło imię męża.

Dziewczyny zareagowały entuzjastycznie, wszelkie moje obawy zbywając okrzykiem: "Mama to będzie przygoda twojego życia!". Bałam się rozmowy z moją mamą, byłam przekonana, że będzie mnie od tego pomysłu odwodzić. Zawsze była bardzo nadopiekuńcza, zawsze o mnie drżała - mówiła w sierpniu 2016 roku o udziale w programie "Azja Express". 

Zdradziła też, że po powrocie nie mogła się nacieszyć córkami. I tym razem też pominęła męża, Tomasza.

Nigdy dotąd nie rozstawałam się z Julką i Anką na dłużej niż dwa tygodnie. Przez pierwsze dni po powrocie nie mogłam się odkleić od Julki i Anki (śmiech) - dodała.

Po jej słowach zaczęto zastanawiać się nad stosunkami pomiędzy Lisami.

Hanna Lis Hanna Lis Instagram.com/ hanna_lis

Utrata pracy

Temperaturę podkręciła także wypowiedź Hanny Lis, która żaliła się na łamach "VIVY!", że została bez pieniędzy z dwójką dzieci i chorą mamą. Skupiła się na tym, że sama musi zadbać o ich utrzymanie.

Utrata pracy i środków do życia, bo wbrew temu, co się mówiło, nie dostałam żadnej odprawy, nie jest czymś szczególnie przyjemnym, gdy ma się na utrzymaniu dwoje dzieci i chorą mamę - powiedziała w wywiadzie dla "Vivy" w 2016 roku.

Tym samym spadła na nią lawina hejtu, gdyż po ukazaniu się wywiadu, wyjechała na wakacje. Na greckiej wyspie Mykonos odpoczywała z przyjaciółką Joanną Przetakiewicz oraz Łukaszem Jemiołem.

Po tej wypowiedzi zaczęły się domysły, gdzie w tym wszystkim jest jej mąż.

Hanna Lis i Leszek Stanek Hanna Lis i Leszek Stanek KAPIF.pl

Bez męża na ślubie Majdanów

Hanna Lis w październiku 2016 roku była zaproszona na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Pojawiła się po części oficjalnej, jednak nie było przy niej jej męża. Towarzyszył jej za to Leszek Stanek, z którym była na planie programu "Azja Express". I świetnie się bawiła.

Azja Express. Hanna Lis Azja Express. Hanna Lis TVN/X-News

Handel obrączką

Podczas przygody w Azji Hanna Lis chciała oddać... obrączkę, którą miała zapłacić tubylcowi za podwiezienie rikszą w Laosie. Media zaczęły snuć domysły i zarzucać dziennikarce, że najwyraźniej w jej małżeństwie nie dzieje się za dobrze, gdyż chce pozbyć się tak cennego przedmiotu.

Tomasz Lis i Hanna Lis Tomasz Lis i Hanna Lis Kapif

"Niestety, bywa, że za słowami nie idą czyny"

Plotki o - wtedy jeszcze rzekomym - rozstaniu z Tomaszem Lisem podkręciła jej wypowiedź na temat małżeństwa.

Małżeństwo to piękna deklaracja: jesteś dla mnie tak ważny/ważna, że chcę spędzić z tobą życie i dzielić twoje nazwisko. Niestety, bywa, że za słowami nie idą czyny - wyznała.

W wywiadzie dla Cosmopolitana, który udzieliła wspólnie z Agnieszką Woźniak-Starak i Małgorzatą Rozenek-Majdan, przyznała także, że musi od nich pobrać kilka lekcji jak tworzyć udany związek.

Zazdroszczę Wam dziewczyny, bo ja całe życie byłam Zosią Samosią, tą, która przede wszystkim sama sobie poradzi. To wcale nie jest takie dobre, bo zwalnia mężczyzn z poczucia odpowiedzialności. Muszę pobrać od Was kilka lekcji - powiedziała dziennikarka podczas wywiadu dla magazynu Cosmopolitan do Agnieszki i Małgorzaty w 2016 roku.
Hanna Lis i Tomasz Lis Hanna Lis i Tomasz Lis Kapif

Ostatni raz widziano ich razem na początku 2017 roku

Paparazzi po raz ostatni przyłapali ich razem na początku 2017 roku. Zjedli z córkami obiad w popularnej warszawskiej restauracji w Śródmieściu. Tomasz Lis z Igą oraz Hanna Lis z Julią do restauracji wchodzili osobno. Zdjęcia z tego wyjścia możecie zobaczyć tutaj.

Iga, Tomasz, Pola Lis Iga, Tomasz, Pola Lis Twitter/lis_tomasz

Nieobecność Hanny Lis na studniówce Igi Lis

Kinga Rusin i Tomasz Lis pojawili się w styczniu na jednej, ważnej imprezie. Wybrali się na studniówkę swojej córki Igi. Zjawiła się także ich starsza córka, Pola. Na uroczystości zabrakło jednak Hanny Lis. Dwa dni później pojawiła się informacja o ich rozstaniu.

Hanna Lis Hanna Lis Instagram/hanna_lis

Hanna Lis o kryzysie

Hanna Lis zazwyczaj nie komentuje swojego życia prywatnego. Jednak czasami próbowała zdementować plotki o kryzysie w swoim małżeństwie. Kilkukrotnie podkreślała, że z mężem mają gorące okresy w pracy i się mijają, dlatego np. nie wyjeżdżają na wspólne wakacje.

Bardzo pilnie staram się tej prywatności strzec, niechętnie wpuszczam ludzi do swojego domu, swojego życia, życia moich dzieci, które są anonimowe (...). To co mogą robić media? Jeśli nie da się ze mną porozmawiać o moim życiu osobistym, to trzeba je sobie wymyślić. To się często dzieje, w tej chwili już nie mam paparazzi siedzących na płocie, bo od kilkunastu lat funkcjonuje w normalnym, stałym związku, nie ma żadnych skandali z moim udziałem, więc stwierdzili, po kilku latach siedzenia na płocie, że nic z tego nie będzie - mówiła na początku 2017 roku w "Gali".

Odniosła się też do tego, że media tworzą teorie spiskowe na temat ich związku.

Rzeczywiście lato spędziliśmy osobno i tyle, a wokół tego powstało 168 tysięcy teorii spiskowych! - dodała.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.