Shazza była królową disco-polo i rozpalała zmysły Polaków. Teraz? Będziecie zaskoczeni

.
W latach 90. to do niej bezsprzecznie należał tytuł królowej disco-polo. Shazza, bo o niej mowa,  wylansowała takie przeboje jak 'Bierz, co chcesz' czy 'Baiao Bongo'. Gwiazda skutecznie też rozpalała zmysły za sprawą szalenie kobiecych kształtów i niebanalnej urody. Nie bez powodu więc do jej wdzięków wzdychał niejeden mężczyzna. Gdy nastał zmierzch ery muzyki disco-polo, gwiazda usunęła się jednak w cień. Teraz okazuje się, że po latach wraca na scenę i... jest w świetnej formie! Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami! W latach 90. to do niej bezsprzecznie należał tytuł królowej disco-polo. Shazza, bo o niej mowa, wylansowała takie przeboje jak 'Bierz, co chcesz' czy 'Baiao Bongo'. Gwiazda skutecznie też rozpalała zmysły za sprawą szalenie kobiecych kształtów i niebanalnej urody. Nie bez powodu więc do jej wdzięków wzdychał niejeden mężczyzna. Gdy nastał zmierzch ery muzyki disco-polo, gwiazda usunęła się jednak w cień. Teraz okazuje się, że po latach wraca na scenę i... jest w świetnej formie! Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami! Okładka 'Playboya'/ Forum Gwiazd
Marlena Magdalena Pańkowska (bo tak naprawdę nazywa się gwiazda) pojawiła się właśnie w 'Pytaniu na śniadanie', w którym wykonała piosenkę  'Miał takie piękne oczy'. Udowodniła, że nadal ma w sobie to coś, co w przeszłości porywało tłumy. Marlena Magdalena Pańkowska (bo tak naprawdę nazywa się gwiazda) pojawiła się właśnie w 'Pytaniu na śniadanie', w którym wykonała piosenkę 'Miał takie piękne oczy'. Udowodniła, że nadal ma w sobie to coś, co w przeszłości porywało tłumy. Forum Gwiazd (2)
Gwiazda wystąpiła w krótkiej tunice, która wyeksponowała jej zgrabne nogi. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończyła 49 lat! Gwiazda wystąpiła w krótkiej tunice, która wyeksponowała jej zgrabne nogi. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończyła 49 lat! Forum Gwiazd
Shazza od lat wierna jest swojemu wizerunkowi. Ciemne włosy, mocno podkreślone spojrzenie i jasna cera to jej znaki rozpoznawcze. Shazza od lat wierna jest swojemu wizerunkowi. Ciemne włosy, mocno podkreślone spojrzenie i jasna cera to jej znaki rozpoznawcze. AKPA (2)
Tak gwiazda wyglądała w 2007 roku. Tak gwiazda wyglądała w 2007 roku. Kapif.pl
Wokalistka jest zdobywczynią czterech złotych płyt i dwóch platynowych. Tylko do 2007 roku sprzedała w Polsce ponad pół miliona albumów. Wokalistka jest zdobywczynią czterech złotych płyt i dwóch platynowych. Tylko do 2007 roku sprzedała w Polsce ponad pół miliona albumów. AKPA (2)
Shazza w 2002 roku. Shazza w 2002 roku. AKPA (2)
W 2000 roku Shazza wzięła udział w rozbieranej i bardzo pikantnej sesji dla magazynu 'Playboy'. Sprzedaż tego numeru osiągnęła rekordowy wynik, który do dziś nie został pobity.
W 2000 roku Shazza wzięła udział w rozbieranej i bardzo pikantnej sesji dla magazynu 'Playboy'. Sprzedaż tego numeru osiągnęła rekordowy wynik, który do dziś nie został pobity. Okładka 'Playboya'/ Forum Gwiazd
Wokalistka w jednym z wywiadów przyznała, że jej pamiętna sesja dla 'Playboya' powstała bez interwencji Photoshopa. 'No rzeczywiście tak było, bez Photoshopa, wtedy byłam w takiej super, ekstra kondycji, zresztą nadal jestem' - powiedziała w jednym z wywiadów Shazza. Wokalistka w jednym z wywiadów przyznała, że jej pamiętna sesja dla 'Playboya' powstała bez interwencji Photoshopa. 'No rzeczywiście tak było, bez Photoshopa, wtedy byłam w takiej super, ekstra kondycji, zresztą nadal jestem' - powiedziała w jednym z wywiadów Shazza. AKPA (2)
Shazza Shazza AKPA(2)
Shazza Shazza Sławomir Mielnik/Agencja Gazeta/ Akpa
Tak Shazza wyglądała u szczytu kariery. Tak Shazza wyglądała u szczytu kariery. Magic Media/ Forum Gwiazd
Więcej o: