19-letnia celebrytka nie jest już blondynką! "Zaczynam nowy rozdział w życiu"

Dotychczas jej znakami charakterystycznymi były długie blond włosów i bardzo duże piersi. Celebrytka jednak poddała się metamorfozie.
Courtney Stodden Courtney Stodden East News

Courtney Stodden

Courtney Stodden ma 19 lat i jest celebrytką i piosenkarką słynącą głównie z wyuzdanych kreacji, mocnego makijażu i wydatnego biustu, który - jak uparcie twierdzi - jest w pełni naturalny.  Do tej pory Stodden mogła się pochwalić wizerunkiem blond seksbomby, ostatnio jednak zmieniła coś w swoim życiu i została brunetką. Celebrytka twierdzi, że jest podekscytowana nowym wyglądem:

To coś zupełnie nowego. Kiedy podchodziłam do lusterka, myślałam, że nadal jestem blondynką. Widziałam siebie i myślałam: O Boże! Kto to? To ja? Czuję się jak nowonarodzona. Jestem podekscytowana obserwowaniem świata z punktu widzenia brunetki - powiedziała w wywiadzie dla Mirror.co.uk.

Może i Stodden zmieniła kolor włosów, ale na pewno nie styl ubierania się. Nadal uwielbia przykrótkie jaskrawe sukienki.

Courtney StoddenEast News

W życiu Stodden zaszło ostatnio wiele zmian. 19-latka rozstała się z mężem, starszym od siebie o 34 lata aktorem. Jak twierdzi, nowy kolor włosów ma być symbolicznym zakończeniem dotychczasowego etapu.

Ostatnio byłam odważna i staram się otworzyć następny rozdział mojego życia. Pomyślałam, że to dobry sposób, aby udowodnić sobie, że mogę to zrobić. Zaryzykowałam, ale cieszę się, że to zrobiłam - mówiła, a my nie mamy pewności, czy poprzez ryzyko miała na myśli nowy kolor włosów, czy jednak rozwód.

Celebrytka chwaliła się swoim nowym wizerunkiem. Stodden dała się też "przyłapać" w nowym kolorze włosów w trakcie robienia zakupów w jednym z supermarketów. Tak, to na pewno był przypadek, że w tym samym sklepie, przebywali akurat fotoreporterzy i przyłapali ją akurat na takich pozach ;)

Courtney StoddenEast News

Jeszcze do niedawna celebrytka hołdowała blond puklom i wydawało się, że nic nie jest w stanie sprawić, by z nich zrezygnowała.

Courtney StoddenEast News

Courtney Stodden Courtney Stodden East News

Courtney Stodden

Courtney Stodden zawitała do świata show-biznesu w maju 2011 roku, kiedy poślubiła starszego od siebie o 34 lata aktora, Doug Hutchisona. Co było najbardziej szokujące to fakt, że Stodden miała raptem 16 lat, kiedy wyszła za niego za mąż. Jeszcze do niedawna twierdziła, że zapałała do aktora ogromną miłością i co więcej, zachowała dziewictwo aż do ślubu.

Wiedziałam, że jeśli zachowam dziewictwo do ślubu, zostanę pobłogosławiona pięknym prezentem i tak się stało. Bóg wynagrodził mnie moją bratnią duszą i jestem mu za to wdzięczna - wyznała w rozmowie z ABC News.

Courtney Stodden, Doug HutchisonScreen z Youtube.com

Courtney Stodden Courtney Stodden East News

Courtney Stodden

Na fali popularności w sierpniu 2013 r.  Courtney Stodden wystąpiła w 12 sezonie brytyjskiej wersji "Celebrity Big Brother". Musiała się jednak pożegnać z show 21 dnia, zaledwie 2 dni przed finałem, bo otrzymała najmniejszą ilość głosów. Porażka jednak jej nie zniechęciła do próbowania swoich sił w show-biznesie.

Courtney w "Big Brotherze" zaprzyjaźniła się z inną celebrytką, 35-letnią Lauren Harries. Po zakończeniu show, panie zamierzały nakręcić kolejne ze swoim udziałem.

O tak , robimy razem program dla Channel 5 razem. Jest to reality show ze mną i Courtney, będzie opowiadać o naszym pobycie  w LA.  Ona ma zamiar pokazać mi LA i jej dom. Jestem w kontakcie z Dougiem (mężem celebrytki). Będziemy filmowane - mówiła Lauren Harries w rozmowie z Realitytea.com.

Do realizacji tego planu nie doszło, a w życiu osobistym Stodden zaszły spore zmiany.

Zobaczcie, jak reklamowała się w "Big Brotherze".

Courtney Stodden  i  Doug Hutchison. Courtney Stodden i Doug Hutchison. EAST NEWS

Courtney Stodden i Doug Hutchison

Courtney Stodden i Doug Hutchison zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo raptem po 2,5 roku 1 listopada 2013. Para nie podpisała intercyzy.

Proponowałam mu podpisanie intercyzy, ale on nie chciał tego zrobić. Powiedział: Nie chcę tego robić, ponieważ ci ufam i bierzemy ślub. Więc nie podpisaliśmy i teraz rozmawialiśmy, jaką decyzję finansową podejmiemy - mówiła celebrytka w rozmowie z Toofab.com.

Pomimo separacji, para nadal pracuje razem i mieszka blisko siebie. Doug Hutchison wciąż jest menadżerem gwiazdki. Para rozstała się podobno dlatego, bo starszy mąż ją ograniczał.

Czuję, że mogę pójść dalej, ale teraz pracowanie razem nam wychodzi i zobaczymy, dokąd nas to doprowadzi - wyjaśniła.

Mimo wypalenia się uczucia, para twierdzi, że pozostaje w przyjaźni. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu separacji, paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze w Beverly Hills. O tym, że nic ich już nie łączy świadczył jedynie fakt, że żadne z nich nie miało na palcu obrączki.

Courtney Stodden  i  Doug HutchisonEast News

Wygląda na to, że Stodden jest znów do wzięcia.

Courtney StoddenEast News

Courtney Stodden Courtney Stodden East News

Courtney Stodden

Od rozwodu Courtney Stodden sama pojawiała się na imprezach i trzeba przyznać, że umiała przyciągnąć wzrok.

Courtney Stodden Courtney Stodden East News

Courtney Stodden

Courtney Stodden jest mistrzynią niby przypadkowych zdjęć. Chętnie podkreślała swoje atuty.

Courtney StoddenEast News

Więcej o: