Gwiazda muzyki pop, saksofonista i założycielka szkoły aktorskiej. Jak potoczyły się losy bohaterów super serialu "Zbuntowany anioł"?

Ten serial oglądali nawet ci, którzy na co dzień nie byli zwolennikami tasiemcowych oper mydlanych. Głównie za sprawą latynoskiej piękności Natalii Oreiro, która zagrała postać o dwóch twarzach: sympatyczną łobuziarę w czapce na bakier i seksownego kociaka. Zobacz, jak wyglądają dzisiaj aktorzy kultowego serialu "Zbuntowany anioł"!
Natalia Oreiro Natalia Oreiro Mat. promocyjne

Natalia Oreiro

Sława, jaką Natalia Oreiro zyskała jako Milagros w serialu "Zbuntowany anioł" pozwoliła jej oddać się jej ogromnej pasji - muzyce. Aktorka wydała płytę zatytułowaną po prostu "Natalia Oreiro", a potem dwie następne. Udało się, każda zamieniała się w platynę, czyniąc z Oreiro gwiazdę pop światowego formatu. Zwrócił na nią uwagę sam Quentin Tarantino.

Lata temu nakręciłam wideoklip do piosenki "Tu veneno". Quentin zobaczył go w Los Angeles i zainteresował się mną. Ja jednak mieszkałam wtedy w Argentynie i nie doszło między nami do żadnego spotkania. Nie chciałam też zresztą przeprowadzać się, ani pracować w USA. Wybrałam życie w Ameryce Łacińskiej, gdzie relacje między ludźmi są bardziej emocjonalne - powiedziała w wywiadzie przytoczonym przez portal Muzykaonet.pl.

Natalia OreiroScreen z YouTube.com

Natalia Oreiro jest żoną argentyńskiego muzyka Ricardo Mollo. Mają syna, Merlina Moro Oreiro, który urodził się 26 stycznia 2012 roku. Aktorka ma teraz 36 lat i wygląda tak.

Natalia Oreiro arriving at the Killing Them Softly screening as part of the 65th Cannes Film Festival, in Cannes, southern France, on May 22, 2012. Photo by Rachid Bellak/ABACAPRESS.COM  # 321325_096BELLAK RACHID/ABACA/EAST NEWS/Bellak Rachid

Various celebrities arrives for the screening of 'Killing Them Softly' presented in competition at the 65th Cannes Film Festival in Cannes.  Pictured: Natalia OreiroBROCK MILLER / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Brock Miller / Splash News

Mandatory Credit: Photo by AGF s.r.l. / Rex Features (1719611s)  Natalia Oreiro  'On The Road' film premiere, 65th Cannes Film Festival, France - 23 May 2012AGF S.R.L. / REX FEATURES/EAST NEWS/AGF s.r.l. / Rex Features

Facundo Arana Facundo Arana Mat. promocyjne

Facundo Arana

Facundo Arana to serialowy Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo. Jako dziecko był chorobliwie nieśmiały, ale w serialu z powodzeniem partnerował Natalii Oreiro. Aktor wciąż gra w telenowelach. Znajduje też czas na swoje pasje artystyczne: Arana uwielbia malować i grać na saksofonie.

Całe moje życie jest wciąż związane z muzyką, ale teraz stało się to moim hobby. Malarstwo, saksofon i windsurfing to te rzeczy, które najbardziej lubię robić - czytamy jego wypowiedź na portalu Telenovela-world.com.

Facundo AranaScreen Youtube.com

41-letnie argentyński aktor poślubił piękną modelkę Marię Susini, z którą ma 5-letnią córkę Indię oraz 4-letnich synów bliźniaków Yaco i Moro.

Facundo AranaOkładka czasopisma

Facundo Aranamat. prasowe

Verónica Vieyra Verónica Vieyra Screen z Facebook.com

Verónica Vieyra

Trudno w to uwierzyć, ale piękna Vicky ze "Zbuntowanego anioła" ma już 45 lat! Verónica Vieyra nie porzuciła aktorstwa. Nadal gra w telenowelach. Dużo występuje też na deskach teatru.

Verónica Vieyra Screen z YouTube.com

Verónica VieyraScreen z YouTube.com

Verónica wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera Silvestra, również aktora, z którym ma dwie córki: urodzoną w 1989 roku Macarenę i Camilę, która przyszła na świat w 1995 roku.

Verónica Vieyra Screen z YouTube.com

Verónica VieyraScreen z YouTube.com

Victoria Onetto Victoria Onetto Screen z Twitter.com

Victoria Onetto

Pamiętacie roztrzepaną przyjaciółkę Milagros, Adelinę de Solo nazywaną przez wszystkich "Motylkiem"? 40-letnia aktorka nadal gra w operach mydlanych i filmach.

Victoria OnettoScreen z Youtube,com

Victoria OnettoScreen z Youtube.com

Victoria jest w Argentynie bardzo znana. Po zdjęciach umieszczanych przez nią na portalach społecznościowych nasuwa się wniosek, że "Motylek" wygląda tak samo, jak prawie 15 lat temu w serialu. A może nawet lepiej?

Victoria OnettoScreen z Twitter.com

Victoria OnettoScreen z Twitter.com

Victoria OnettoScreen z Twitter.com

Rudowłosa piękność poślubiła producenta muzycznego, Juana Blasa Caballero. Ma też córkę.

Victoria OnettoScreen z Twitter.com

Victoria OnettoScreen z Twitter.com

Mariana Arias Mariana Arias Screen z Twitter.com

Mariana Arias

Mariana Arias w serialu grała Andreę - narzeczoną Ivo, z którą chłopak nie był szczęśliwy. Kobieta próbowała zatrzymać go, uciekając się do intryg. Pomiatała też Milagros, która za plecami nie szczędziła jej obelg. Pamiętacie?

Mariana AriasScreen z Youtube.com

Mariana AriasScreen z Youtube.com

Teraz Mariana ma 48 lat, jest po rozwodzie i wychowuje córkę Palomę, która poszła w ślady mamy i została modelką. Trzeba przyznać, że matka i córka są jak dwie krople wody.

Mariana Arias z córkąScreen z Twitter.com

Mariana Arias z córkąScreen z Twitter.com

A oto wyjątkowe zdjęcie "Motylka" i Andrei. Panie dzieli 8 lat różnicy.

Mariana Arias i Victoria OnettoScreen z Twitter.com

Marcelo Mazzarello Marcelo Mazzarello Screen z You Tube.com

Marcelo Mazzarello

Niepoprawny romantyk. Szofer bezgranicznie zakochany w swojej pracodawczyni Vicky. Chodzi oczywiście o nierozgarniętego, ale sympatycznego Rocky'ego.

Marcelo MazzarelloScreen z Youtube.com

Marcelo MazzarelloScreen z Youtube.com

Marcelo Mazzarello to przede wszystkim aktor teatralny. Nadal gra również w telenowelach i filmach komediowych. Argentyńczyk ma teraz 48 lat i prawie się nie zmienił. No, może przybyło mu trochę siwych włosów.

Marcelo MazzarelloScreen z Youtube.com

Segundo Cernadas Segundo Cernadas Screen z Facebook.com

Segundo Cernadas

Segundo Cernadas grał artystę Pabla, który również chciał zdobyć serce Milagros.

Segundo CernadasScreen z Youtube.com

Segundo CernadasScreen z Youtube.com

Segundo już jako nastolatek zainteresował się aktorstwem. Karierę rozpoczął od grania w telenowelach. Sławę przyniósł mu "Zbuntowany anioł", po którym zaczął dostawać coraz więcej propozycji.

Argentyńczyk ma 41 lat, a w 2011 roku rozwiódł się z Gianellą Neyrą. Małżeństwo trwało 7 lat. Razem wychowują syna Salvadora.

Segundo CernadasScreen z Facebook.com

Arturo Maly. Arturo Maly. Screen Youtube.com

Arturo Francisco Maly

Arturo Francisco Maly zagrał Federico di Carlo - ojca Milagros, tytułowej bohaterki. Rola w "Zbuntowanym aniele" była jedną z jego ostatnich ról. Aktor zmarł nagle, na atak serca w 2001 roku, 2 lata po zakończeniu produkcji serialu.

Arturo Francisco MalyScreen Youtube.com

Humberto Serrano. Humberto Serrano. Screen Youtube.com

Humberto Serrano

Humberto Serrano zagrał duchownego, ojca Manuela. To u niego Milagros znajdowała wsparcie w chwilach słabości. Zmarły w tym roku w wieku 70 lat aktor do końca pozostawał aktywny zawodowo. Zagrał we wciąż produkowanym serialu "Dulce amor".

Humberto SerranoScreen Youtube.com

Fernanda Mistral. Fernanda Mistral. Screen Youtube.com

Fernanda Mistral

Żoną Federika Di Carlo była Luisa de Pompadour di Carlo - dziedziczka ogromnej fortuny. Dla Federika było to typowe małżeństwo z rozsądku, ponieważ marzyła mu się kariera polityczna. Luisę zagrała urodzona w Argentynie 1934 roku amerykańska aktorka Fernanda Mistral. Mieszka w Hiszpanii, gdzie prowadzi założoną przez siebie szkołę aktorską.

Fernanda MistralEast News

Lydia Lamaison. Lydia Lamaison. Screen youtue.com

Lydia Lamaison

Lydia Lamaison zagrała Angelikę, serialową matkę Federica i jednocześnie opiekunkę pięknej Milagros. To właśnie dzięki "starszej pani" dziewczyna nauczyła się eleganckich manier i właściwego zachowania. Lydia Lamaison zmarła w 2012 roku w wieku 97 lat. Aktorka do końca swojego życia była działaczką społeczną - wiceprezesowała Domowi Emerytowanego Aktora.

Lydia LamaisonFacebook.com

Marita Ballestros. Marita Ballestros. Screen Youtube.com

Marita Ballestros

Marita Ballestros zagrała Rosario - ukochaną ojca tytułowej bohaterki. Urodzona w 1950 roku aktorka jest wciąż aktywna zawodowo i nadal gra w operach mydlanych. W Polsce mogliśmy ją zapamiętać z seriali "Po prostu miłość" albo "Skradzione życia".

Marita BallestorsScreen Youtube.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.