Ukraińcy też mają swoją Dodę i Agnieszkę Szulim! Poznaj postaci z show-biznesu naszych sąsiadów

Swoje chwalicie, cudzego nie znacie - można sparafrazować znane porzekadło. Zobacz, jakie postacie rozpalają wyobraźnie ukraińskich miłośników podglądania znanych, pięknych i bogatych!
Alena Vodonaeva. Alena Vodonaeva. Youtube.com

Alena Vodonaeva

Uważaj, co wrzucasz na Instagram! O słuszności tego zalecenia przekonała się właśnie ukraińska seksbomba, Alena Vodonaeva, która pasjami wrzuca na Instagram swoje zdjęcia. Na jednym z nich, na którym pozuje z chłopakiem, internauci zamiast na wdziękach seksownej Vodonaevy, skupili się na... oczach pozującego z nią chłopaka.

Wygląda na naćpanego - skomentowali to internauci.

Vodonaeva nie musiała zatem, wzorem Kory, zamawiać narkotyków na swojego psa, wystarczyło sobie zrobić zdjęcie, na którym oczy jej partnera wyglądają nietęgo. A skoro on był "naćpany", to zapewne i ona - doszli do wniosku internauci. Vodoaneva czym prędzej feralne zdjęcie skasowała.

Czy gwiazda nie może cieszyć się życiem? - zapytał retorycznie portal Plitkar.com.ua.

Czy na poniższym zdjęciu nie wygląda jak Doda?

Alena VodonaevaInstagram.com

Anna Sedokova. Anna Sedokova. Youtube.com

Anna Sedokova

Ta seksowna piękność o imponujących piersiach to piosenkarka Anna Sedokova. Jest akurat na etapie promowania swojej nowej piosenki, "Moje zabandażowane serce", stąd w materiałach promocyjnych występuje teraz z czymś, co przypomina ludzkie serce.

Sądząc po promujących piosenkę zdjęciach, teledysk nie będzie dla osób o słabym sercu - podsumował to ukraiński portal Plitkar.com.ua.

Sedokova jest fanką portali społecznościowych. Na Facebooku lubi zamieszczać zdjęcia, kierowane również do osób o silnym sercu.

Anna SedokovaFacebook.com

Anna SedokovaFacebook.com

Hayden Panettiere, Władimir Kliczko. Hayden Panettiere, Władimir Kliczko. Reuters

Władimir Kliczko

Akurat tego celebryty przedstawiać nie trzeba. Władimir Kliczko, bokser wagi ciężkiej, brat Witalija Kliczko. Niedawno sporo się zmieniło w życiu sportowca, ponieważ jego dziewczyna, aktorka Hayden Panettiere, przyjęła jego oświadczyny. To właśnie ona pochwaliła się tym w programie "Live! with Kelly & Michael" i pokazała zaręczynowy pierścionek.

Sądzę, że on mówi sam za siebie - powiedziała skromnie.

Irina Bałyk. Irina Bałyk. Facebook.com

Irina Bałyk

Nie tylko nasze gwiazdy mają problem z tabloidami. Ukraińska piosenkarka, Iryna Biłyk, pozwała jedno z krajowych pism, które zamieściło informację o lesbijskich skłonnościach piosenkarki. Na jej trasach koncertowych rzekomo miało dochodzić do dzikich orgii seksualnych. Biłyk postanowiła bronić swojego imienia i podała sprawę do sądu.

Dzisiaj jest ważny dzień dla mnie i dla moich fanów - napisała na swoim Facebooku. Mam nadzieję, że zwycięży sprawiedliwość, a sąd będzie sprawiedliwy w sprawie niekończących się nieprawdziwych informacji o moim życiu osobistym.

Jak się skończyła rozprawa sądowa, gwiazda jeszcze nie napisała. I jeszcze jedno: czy to niepokorne spojrzenie i zdecydowanie zarysowane kości policzkowe nie przywodzą Wam na myśl Agnieszki Szulim?

Irina BałykFacebook.com

Maksim Chmerkovskiy. Maksim Chmerkovskiy. Facebook.com

Maksim Chmerkovskiy

Ten przystojniak o urodzie naszego Marcina Prokopa to Maksim Chmerkovskiy, mistrz tańca towarzyskiego. Urodził się na Ukrainie, ale gdy miał kilka lat, wyjechał z rodzicami i młodszym bratem do Stanów. Tam zdobył popularność w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Jego partnerkami były m.in. Mel B, Kirstie Alley, Brandy, Tia Carrere, Denise Richards, Laila Ali czy Melissa Gilbert. Występ w show opłacił się, Chmerkovskiy uruchomił własne studio tańca i nawet wystąpił na Broadwayu w spektaklu tanecznym "Tango Forever". Teraz wraca do tańca z gwiazdami jako gościnny juror.

Innymi słowy, ta sama robota, inne wynagrodzenie - skwitował te rewelacje portal Tmz.com.

Upomniał się po niego także ukraiński show-biznes. Maks wystąpił w pierwszej ukraińskiej edycji "Kawalera do wzięcia", miłości w programie jednak nie znalazł. Obecnie spotyka się z seksowną modelką Kate Upton.

Maksim ChmerkovskiyFacebook.com

Ani Lorak. Ani Lorak. Facebook.com

Ani Lorak

Ta piękna szatynka z uroczym uśmiechem to Ani Lorak, piosenkarka. W 2008 roku reprezentowała Ukrainę na Festiwalu Eurowizji, na którym zajęła drugie miejsce. Artystka w czerwcu odebrała w Moskwie nagrodę dla najlepszej wokalistki roku według MUZ-TV. Na nagrodę zareagowała bardzo żywiołowo.

Jestem w szoku! Nie spodziewałam się tego. Dziękuję wszystkim, którzy są tutaj. Czekałam na to, jestem bardzo szczęśliwa, dziękuję!

Drugie miejsce na Festiwalu Eurowizji i emocjonalne zachowanie na scenie kojarzą się nam z Edytą Górniak, a Wam?

Ani LorakFacebook.com

Tina Karol. Tina Karol. Facebook.com

Tina Karol

Tina Karol to była wokalistka orkiestry ukraińskiej armii. W 2007 roku reprezentowała Ukrainę na Festiwalu Eurowizji, skąd przyjechała z siódmym miejscem. Wiosną tego roku wokalistka przeżyła dramat osobisty - w kwietniu, po długiej walce z rakiem, zmarł jej mąż, Eugene Ogir. Kilka miesięcy później zmarł jej teść, borykający się z poważną chorobą stawów.

Przyczyna śmierci ojca Eugeniusza była bezpośrednio związana z utratą syna - donosi Plitikar.com.ua.

Tina KarolFacebook.com

Wiera Breżniewa. Wiera Breżniewa. Youtube.com

Wiera Breżniewa

Blondynka z okładki "Cosmopolitan" to Wiera Breżniewa, piosenkarka i dziennikarka telewizyjna. Początkowo występowała w zespole o intrygującej nazwie Via Gra, potem postawiła na karierę solową. Prowadziła odpowiednik polskiego "Strzału w 10". Obecnie pracuje nad swoją nową płytą.

Wiera BreżniewaYoutube.com

Alexander Krivoshapko. Alexander Krivoshapko. Facebook.com

Alexander Krivoshapko

Akurat w tym przypadku trudno byłoby znaleźć polski odpowiednik ukraińskiego wielbiciela piercingu, piosenkarza Alexandra Krivoshapki. Najbliżej byłoby chyba do Michała Piróga. 21-letni Krivoshapko ma 13 tatuaży oraz efektowne wizualnie tunele w uszach. Ostatnio jednak piosenkarz zapragnął zredukować ilość otworów w swoim ciele i pozbyć się tuneli. Zanim jednak uszy wrócą do stanu sprzed zabiegu, upłynie sporo czasu, a Krivoshapko cały czas jest aktywny muzycznie.

Ciągle występuję na scenie - martwi się artysta.

Występy w czapce uszatce, dopóki nie zagoją się ślady po tunelach, chyba raczej nie wchodzą w grę.

Alexander KrivoshapkoFacebook.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.