Mocny makijaż, odważny strój... Wyglądają na 30 lat. A ile mają naprawdę? Zgadnij!

Nastolatki coraz szybciej zaczynają się malować, odważnie się ubierają i zachowują, przez co wyglądają na dużo starsze niż w rzeczywistości. Zupełnie niepotrzebnie. Czy zgadniecie, ile naprawdę mają lat te znane nastolatki?
Paris Jackson. Paris Jackson. AP

Paris Jackson

Nowa fryzura, mocniejszy makijaż. Córka Michaela Jacksona wygląda na starszą niż w rzeczywistości.

Paris JacksonScreen z Twitter

Paris Jackson Paris Jackson Screen z Twitter

Paris Jackson

Tymczasem Paris Jackson ma dopiero 14 lat!

Paris JacksonScreen z Twitter

Kendall Jenner. Kendall Jenner.

Kendall Jenner

Kendall Jenner niepotrzebnie bierze przykład ze swojej starszej siostry, Kim Kardashian, i na Twitterze chętnie dzieli się odważnymi zdjęciami w bikini. Wygląda na 20 lat, ale naprawdę ma...

Kendall Jenner

Kendall Jenner. Kendall Jenner. Twitter

Kendall Jenner

... dopiero 16 lat. Kendall jakiś czas temu zaczęła karierę modelki. Jak widać, nie boi się odważnych kreacji i mocnego makijażu.

Taylor Momsen. Taylor Momsen. FHM

Taylor Momsen

Taylor Momsen już od kilku lat konsekwentnie udowadnia, że nie jest grzeczną dziewczynką. Stroje rodem z sex shopu, bardzo mocny makijaż, odważne, często wulgarne zachowanie sprawiły, że można zapomnieć, ile dziewczyna ma naprawdę lat. Na ile wygląda?

taylor momsenForum

Taylor Momsen

Taylor skończyła 19 lat, ale w ten sposób ubiera się i maluje już od kilku lat.

Uwielbiam buty dla striptizerek i zawsze staram się znaleźć jak najwyższe. Zawsze zadziwia mnie, że nikt nie mówi o moich butach. Na scenie występuję w prawie 40 centymetrowych obcasach, ale ludzie mówią częściej o moim makijażu, który od dawna jest taki sam. Myślę, że to zabawne - powiedziała w wywiadzie dla magazynu FHM.

Taylor Momsen performs at Perez Hilton's 'One Night in Austin' showcase during the SXSW Music Festival late Saturday, March 19, 2011.(AP Photo/Jack Plunkett)AP/Jack Plunkett

Scout Willis

W grudniu zeszłego roku córka Demi Moore i Bruce'a Willisa wystąpiła w bardzo odważnej sesji zdjęciowej.

Actress Rumer Willis, left, and her sister, actress Scout Willis arrive at the Nylon and MySpace Young Hollywood Issue Party in Los Angeles on Monday, May 4, 2009. (AP Photo/Dan Steinberg)Rumer i Scout Willis/AP/DAN STEINBERG

Scout Willis. Scout Willis. East News

Scout Willis

Scout ma 20 lat, a na koncie kłopoty z prawem. W czerwcu wylądowała w areszcie za picie alkoholu w miejscu publicznym. Scout, według obowiązującego w Kalifornii prawa, ciągle nie może kupować ani spożywać alkoholu. Kiedy policja przyłapała ją na gorącym uczynku i poprosiła o dokumenty, córka aktorskiej pary pokazała fałszywy dowód osobisty wystawiony na nazwisko Katherine Kelly. Podczas przesłuchania przyznała się wreszcie, że dokument nie jest prawdziwy.

Dakota Fanning. Dakota Fanning. mat. reklamowe

Dakota Fanning

Rok temu w Wielkiej Brytanii reklama perfum Marka Jacobsa z Dakotą Fanning została zakazana. Aktorka, chociaż nie wygląda, miała tu zaledwie...

Dakota FanningElle UK

Dakota Fanning

...17 lat. Brytyjczycy byli oburzeni. W tym roku Dakota skończyła 18 lat. Karierę rozpoczęła jako mała dziewczynka. Chce odciąć się od wizerunku grzecznej aktorki i wybiera coraz odważniejsze role. Nie stroni też od odważniejszych sesji. Dalibyście jej tylko 18 lat?

Dakota Fanningmat.promocyjne

Ali Lohan. Ali Lohan. Flaunt

Ali Lohan

Młodsza siostra skandalistki Lindsay Lohan także lubi zaszaleć. Zwłaszcza ze strojem i makijażem. Nastolatka odnosi spore sukcesy jako modelka. Na ile lat wygląda?

Ali LohanFlaunt

Ali Lohan. Ali Lohan. Page 6

Ali Lohan

Ali Lohan w tym roku skończy 19 lat. Kilka miesięcy temu powodem plotek stał się widoczny spadek wagi u nastolatki. Zaprzeczyła, jakoby cierpiała na anoreksję lub bulimię.

Miley Cyrus

Miley Cyrus ma na koncie niejeden skandal. Wielkie oburzenie w Stanach i na świecie wywołał jej występ na Teen Choice Awards w 2009 roku. Nastolatka tańczyła przy rurze... Chociaż wyglądała tu i zachowywała się na więcej niż 20, zapewniamy, że tyle jeszcze nie miała.

Miley CyrusAP

Miley Cyrus

Miała wtedy tylko 17 lat. Minęły trzy lata, ale Miley nie przestaje szokować.

Miley Cyrus having fun with friends outside studio in Hollywood  Oct 20, 2012  X17online.com EXCLUSIVE  *** Local Caption ***  Miley Cyrusfot. Forum

Ava Sambora, córka Heather Locklear Ava Sambora, córka Heather Locklear AP

Ava Sambora

To chyba jedno z większych zaskoczeń. Córce aktorki Heather Locklear i muzyka Richiego Sambory dawaliśmy 20 lat.

Actress Heather Locklear, right, and her daughter Ava Sambora arrive at the WTB Spring 2011 Fashion Show at Sunset Gower Studios in Los Angeles on Sunday, Oct. 17, 2010. (AP Photo/Dan Steinberg)AP

Więcej o: