Najgorętsze pocałunki z "Och, Karol 2"

Piotr Adamczyk to ma klawe życie. Na planie "Och, Karol 2" całował się z najpiękniejszymi polskimi aktorkami!

Wierność jest nudna

Niektórym mężczyznom wydaje się, że posiadanie pięknej narzeczonej, która codziennie czeka w domu z gorącym obiadkiem, i kilku ognistych kochanek w jednym czasie, to raj na ziemi. Spełnienie marzeń, idealny układ. W takim ukłądzie żyje główny bohater filmu "Och, karol 2" , w którego wciela się Piotr Adamczyk.

Karol w tarapatach

Wierność to nie jest mocna strona Karola. Przyciąga kobiety jak magnez. Nie jest mu łatwo żyć w takim układzie. Na własnej skórze przekona się o tym, że kobiety to żywioł, który jest w stanie zniechęcić do podbojów miłosnych nawet najbardziej wytrwałego podrywacza.

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli? Niepokorna lwica

Marta Żmuda Trzebiatowska gra w "Och, Karol 2" gra Paulinę, która po jednej z upojnych nocy z Karolem dowie się, że jest w ciąży. Szybko wymyśli im scenariusz na życie we troje. Problem w tym, że Karol takiej przyszłości woli uniknąć. I jedną narzeczoną już ma. Jak Paulina zareaguje, gdy pozna jego prawdziwe oblicze?

Katarzyna Glinka, czyli? Ciało anielskie, a dusza rogata

Glinka zagra seksowną kelnerkę, której Karol od razu wpadnie w oko i to z wzajemnością. Najpierw zawirują razem na parkiecie - a kilka godzin później, wylądują w jednej sypialni?

Katarzyna Zielińska, czyli? Rudy to nie kolor? Rudy to charakter

Zielińska wcieli się w Ireny po uszy w Karolu i w matematyce. Podlicza każdą romantyczną sekundę w jego ramionach? I, by zatrzymać kochanka na dłużej, jest gotowa na każde poświęcenie.

Małgorzata Socha, czyli? Blondynka z charakterem

Maria ( w tej roli Małgorzata Socha) to oficjalna narzeczona Karola. Wierna, kochająca i naiwna.

Zemsta jest słodka

Cierpliwie słucha wyjaśnień - gdy Karol noce spędza poza domem - i wierzy w każde jego słowo. Do czasu... W końcu Maria odkrywa, że wcale nie ma ukochanego na wyłączność. I planuje perfidną zemstę...

Małgorzata Foremniak, czyli? Taniec zmysłów - nie tylko na parkiecie

Foremniak zagra Wandę - piękną i bezpruderyjną kochankę Karola. Kobieta z temperamentem.

Nieobliczalna mężatka

Wielbicielka koronek, seksownych gadżetów i beztroskiej zabawy? Podczas której, jej mężowi rosną coraz dłuższe rogi. Wanda wie, czego pragnie - i śmiało po to sięga. A w łóżku, daniem głównym jest dla niej właśnie Karol?

Anna Samusionek jako Kołodziejowa

Jako żona aspiranta Kołodzieja, spragniona będzie miłości i mocnych wrażeń? A filmowy Karol od razu wpadnie jej w oko. Oboje spotkają się na hucznym, góralskim weselu. Po kilku drinkach, Kołodziejowa siłą zaciągnie wybranka do sadu i namiętnie rzuci: "Będziesz mój! Choćby nie wiem, co!" A Karol - jako dżentelmen - kobiecie w potrzebie nie odmówi? Jak zakończy się ich policyjno-miłosna przygoda?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.