Ewelina z "Ekipy z Warszawy" jest na diecie. Pochwaliła się nowym zdjęciem. Ile już schudła?

Ewelina z Warsaw Shore jest, nie ma co ukrywać, najokrąglejszą uczestniczką show. Wydawało się, że to jej nie przeszkadza. Niestety to były tylko pozory. Dziewczyna przyznała, że walczyła już z nadwagą, ale kilogramy wróciły. Teraz znowu rozpoczęła odchudzanie. Ile już schudła i dlaczego zdecydowała się na dietę? Zobaczcie.
Ewelina, Warsaw Shore, Ewelina, Warsaw Shore, "Ekipa z Warszawy" szaleje na meczu Forum

Ewelina z Warsaw Shore

Ewelina ma 21 lat i, jak każdy uczestnik Ekipy z Warszawy, kocha dobre imprezy. Nie wstydzi się niczego. To ona jako pierwsza z dziewczyn poszła do "bzykalni" - pokoju, w którym mogą uprawiać seks wszyscy domownicy. Ewelina poszła tam z Pawłem (tym, który podobno "ma dużego zaganiacza"). Chłopak mówił później do kamery, że podczas seksu z dziewczyną wyobrażał sobie kogoś innego. Zresztą cały czas powtarzał też, że Ewelina nie jest w jego typie - z powodu nadwagi.

Choć po chwili zapomnienia Ewelinę dopadł kac moralny, bardzo szybko wróciła do siebie i znowu była chętna do dalszej zabawy. Wydawało się, że tusza w niczym jej nie przeszkadza. Jednak po nagraniu programu, Ewelina zaczęła się odchudzać. W rozmowie z Plotek.pl, wyznała dlaczego.

Kiedy obejrzałam program, zobaczyłam, że w telewizji wyglądam grubiej niż w rzeczywistości!

Warszawa, 15.10.2013, Nagranie programu Warsaw Shore dla MTV Polska,  N/z.   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMFORUM/Radoslaw NAWROCKI

Warszawa, 15.10.2013, Nagranie programu Warsaw Shore dla MTV Polska,  N/z.   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMFORUM/Radoslaw NAWROCKI

 

Ewelina z Warsaw Shore Ewelina z Warsaw Shore Facebook

Ewelina z Warsaw Shore

Ewelina jest obecnie na diecie.

Jeśli sądzisz, że wal­ka z le­nis­twem jest naj­gor­szą wal­ka w życiu, to znaczy, że jeszcze nig­dy w życiu się nie odchudzałaś! - napisała pod zdjęciem. - Sweet focia na dobranoc w piżamce ;D Dobrej nocki XXX.

Ewelina wyznała na swoim Facebooku, że odchudza się już miesiąc i na razie schudła 5 kilogramów, ale cały czas walczy.

Odkąd wróciłam z programu czyli ok miesiąc. - napisała. - Piątka jak na razie. U mnie leci to jak krew z nosa, ale podobno na wagę nie powinno się patrzeć tylko się mierzyć.

Komentarz Ewelina Warsaw ShoreScreen Facebook

Ewelina napisała też, jaką dietę stosuje. Niestety jest ona niebezpieczna dla zdrowia.

Dieta baletnicy. Polecam - napisała w komentarzach.

Chociaż Ewelina przekonuje, że dieta nie polega na głodówce, to jednak oparta jest na dostarczaniu organizmowi bardzo małej ilości kalorii i braku wartości odżywczych, co jest bardzo niezdrowe.

Komentarz Eweliny Warsaw ShoreScreen Facebook

Ewelina wyznała, że ma za sobą walkę z nadwagą.

Komentarz Eweliny Warsaw ShoreScreen Facebook

Jej motywacja jest prosta.

Komentarz Eweliny Warsaw ShoreScreen Facebook

Warsaw Shore Warsaw Shore Plotek Exclusive

Ewelina z Warsaw Shore

Fani Eweliny są zachwyceni efektami jej odchudzania. Porównując jej nowe zdjęcie i to zrobione w programie, widać różnicę. Dziewczyna nie spoczywa na laurach i nadal walczy.

Komentarz Eweliny Warsaw ShoreScreen Facebook

Komentarz Eweliny Warsaw ShoreScreen Facebook

Warsaw ShorePlotek Exclusive

Warsaw ShorePlotek Exclusive

Ewelina z Warsaw Shore Ewelina z Warsaw Shore Facebook

Ewelina z Warsaw Shore

Ostatnio Ewelina odpowiedziała na negatywne komentarze, których nie może uniknąć żaden z uczestników Warsaw Shore.

Nie przejmuję się krytyką i opiniami ludzi, którzy oceniają mnie na podstawie programu, a na co dzień mnie nie znają - powiedziała w wywiadzie dla Natemat.pl. - Ten program jest o dobrej zabawie, miał w nim być seks, imprezy, alkohol.

Uważa też, że Polacy to hipokryci.

W internecie każdy udaje świętoszka, chodzi do Kościoła w niedzielę na 11.00 i modli się z ojcem Rydzykiem, a prawda jest taka, że chodzą na imprezy, upijają się do upadłego, wymiotują, ćpają, uprawiają seks w klubach w toaletach, wkładają sobie na parkiecie ręce w majtki. Taka jest prawda, nie da się tego ukryć i uważam, że to, co robimy w tym programie, jest w miarę normalne. W porównaniu do tego, co się dzieje w polskich klubach, to jest nic. - mówiła. - Myślę, że ci, którzy krytykują nas dzisiaj, krytykują zawsze ? jak my znikniemy, będzie ktoś po nas, kogo będą hejtować.

Ewelina z Warsaw ShoreFacebook

Warsaw ShorePlotek Exclusive

Ewelina, Warsaw Shore Ewelina, Warsaw Shore Plotek Exclusive

Ewelina z Warsaw Shore

Ewelina pochodzi ze Zgierza. Jej pasja to taniec i śpiew - brała nawet udział w talent show. Marzy o aktorstwie - niedługo wybiera się na pierwszy casting.  Interesuje się też kulturą arabską. 21-latka lubi być w centrum uwagi i przede wszystkich kocha się bawić. Szczególnie z opalonymi mężczyznami.

Ukończyła liceum o profilu dziennikarskim, w planach ma studia na kierunku kosmetologia. Kiedyś była akwizytorką, teraz pomaga rodzicom prowadzić sklep z chemia gospodarczą. Ewelina kocha być w centrum uwagi, dlatego nie szczędzi sobie szaleństw. Do swoich największych wybryków zalicza całowanie się z przyjaciółką w obecności jej chłopaka. Zdarzało się jej się również uprawiać seks w nietypowych miejscach, np. na molo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.