Joanna Krupa ZABAWIA SIĘ z mężem. Próbuje ściągnąć mu majtki!

Joanna Krupa i jej mąż Romain Zago wiele razy zostali przyłapani na igraszkach w basenie czy na plaży. Chociaż niektóre ze zdjęć wyglądają jak zwykłe ustawki z paparazzi, para zawsze zachowuje się naturalnie i nie stroni od czułości. Tym razem Krupa postanowiła zrobić małego psikusa swojemu przystojnemu mężowi i próbuje zdjąć mu majtki.
Joanna Krupa i Romain Zago Joanna Krupa i Romain Zago FAMAPRESS / SPLASH NEWS/EAST NEWS/FAMAPRESS / Splash News

Joanna Krupa i Romain Zago

Joanna Krupa i jej mąż spędzali wspólne chwile w swojej posiadłości w Miami Beach. Jako gwiazda amerykańskiego reality show "The Real Housewives of Miami", Dżoana jest śledzona jest przez tamtejszych paparazzi. Ale czy aby na pewno nie zdawała sobie sprawy z obecności fotografów?

Joanna Krupa i Romain Zago Joanna Krupa i Romain Zago MCCFL / SPLASH NEWS/EAST NEWS/MCCFL / Splash News

Joanna Krupa i Romain Zago

Kiedy mąż Krupy wyszedł z wody, ta postanowiła zrobił mu małego psikusa...

Joanna Krupa i Romain Zago Joanna Krupa i Romain Zago AKM IMAGES/AKM-GSI

Joanna Krupa i Romain Zago

Niczego nieświadomy Zago, nagle pokazał sporą część pupy. Joanna była rozbawiona, chociaż nie udało jej się ściągnąć slipek ukochanego do końca.

Joanna Krupa, Romain Zago Joanna Krupa, Romain Zago EastNews

Joanna Krupa i Romain Zago

Para jest małżeństwem od 13 czerwca 2013 roku, ale są ze sobą już ponad 6 lat. Widać, że namiętność między nimi nie gaśnie. Już nie raz informowaliśmy o gorących igraszkach pary, na których zostali przyłapani.

Joanna KrupaEastNews

Joanna KrupaEastNews

Joanna Krupa, Romain Zago Joanna Krupa, Romain Zago East News

Joanna Krupa i Romain Zago

W swojej posiadłości w Miami para czuje się bardzo swobodnie. Tydzień przed ślubem okazywali sobie czułość nad basenem. Krupa i Zago zdają sobie pewnie sprawę, że mogą być obserwowani, ale wydają się tym nie przejmować. Niektórzy twierdzą, że w taki sposób Krupa podbija swoją popularność, a zdjęcia z ich igraszek, to zwykłe "ustawki".

Joanna Krupa, Romain ZagoEast News

Joanna Krupa, Romain ZagoEast News

Joanna Krupa, Romain Zago Joanna Krupa, Romain Zago SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Joanna Krupa i Romain Zago

Krupa jest podobno "maszyną do seksu", tak przynajmniej stwierdził jej mąż w programie telewizyjnym "Access Hollywood".

Nie będę kłamał, Joanna jest maszyną do seksu. Joanna chce, by w intercyzie znalazł się zapis o tym, ile razy w tygodniu będziemy uprawiać seks. Teraz uprawiamy go przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu. To dla niej za mało. Nie będę kłamał, że robimy to codziennie. Dużo pracujemy, ona zawsze gdzieś podróżuje. Nie ma pary, która ma idealne życie intymne po tylu latach. Jesteśmy już ze sobą 6 lat - cytuje wypowiedź Zago portal Fakt.pl

MAVRIXONLINE.COM - NO WEB/APPS/MOBILE UNLESS FEES AGREED - EXCLUSIVE!! Beautiful model, Joanna Krupa, is rescued by her fianc? Romain Zago when her pink bikini top came undone during a dip in the ocean. Zago helped her to do the bikini back up after she noticed the wardrobe malfunction which showed off her ample curves. Krupa, a one-time Dancing With the Stars alum, is currently starring on The Real Housewives of Miami. Miami Beach, FL. 20th April 2012  Fees must be agreed prior to publication.  Byline, credit, TV usage, web usage or linkback must read MAVRIXONLINE.COM.  Failure to byline correctly will incur double the agreed fee.  Tel: +1 305 542 9275.MAVRIXONLINE.COM/rac

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.