Anna Dereszowska WYGLĄDA OBŁĘDNIE! Jest bardzo SZCZUPŁA i SEKSOWNA!

Anna Dereszowska pojawiła się wczoraj na konferencji ramówkowej TVP. Nie mogliśmy od niej oderwać oczu. Ona jest taka piękna. Zobaczcie jak wygląda teraz, a jak wyglądała kiedyś.
Anna Dereszowska Anna Dereszowska KAPIF

Ramówka TVP

Anna Dereszowska na czerwonym dywanie aktorka zaprezentowała swoją wyjątkowo szczupłą sylwetkę. Zobaczcie, jak wyglądała jej droga do idealnej sylwetki i ponętnego wyglądu.

Jesienna ramowka TVP 2012, Siedziba TVP, 21.08.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Anna Dereszowska Anna Dereszowska KAPIF

Rok 2006

Anna Dereszowska w 2006 roku nie wyglądała tak atrakcyjnie jak dzisiaj. Aktorka pojawiła się wówczas na uroczystych obchodach wydarzeń z czerwca 1976 roku. Pełna buzia, większe ramiona i biust wyraźnie wskazywały na zbędne kilogramy. Postanowiła z tym walczyć.

  Anna Dereszowska Bogus?aw Linda

Anna Dereszowska Anna Dereszowska KAPIF

Rok 2007

Zaledwie kilka miesięcy później zrzuciła kilka kilogramów, co było widoczne na jej twarzy. Niestety Dereszowska nadal miała problem z figurą. Być może na jej wizerunek bardzo wpływały jej stylizacje. Złe fasony, grube materiały tylko potęgowały wrażenie zbędnych kilogramów.

  Anna Dereszowska

Anna Dereszowska Anna Dereszowska KAPIF

Rok 2008

W 2008 Dereszowska pojawiła się na rozdaniu Telekamer. Jej nadprogramowe kilogramy w tym przypadku były bardzo uzasadnione. Wokalistka spodziewała się wówczas dziecka. Wyglądała kwitnąco! Zmieniła też kolor włosów. Już nie nosi kiczowatych pasemek - ma piękne brązowe włosy.

 Anna Dereszowska

Anna Dereszowska Anna Dereszowska KAPIF

Rok 2010

W ciągu ostatnich dwóch lat Dereszowska wyraźnie wzięła się za siebie. Zaczęła dużo biegać i sporo schudła. Zdarza się, że pokonuje około 10 kilometrów dziennie.

Poza tym stara się też uczyć Lenkę aktywnego spędzania wolnego czasu. Gdy tylko może, zabiera małą na przejażdżki rowerowe - wyjawiła nam nie tak dawno znajoma aktorki.

Dereszowska Anna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.