Załatwianie się na ulicy i oparzenia słoneczne, czyli najbardziej żenujące rzeczy, którymi gwiazdy chwalą się na Twitterze

Można zrozumieć to, że gwiazdy nieustannie chcą zwrócić na siebie uwagę. Niektóre są zdolne przekroczyć wszystkie granice! W dodatku MUSZĄ o tym informować świat na bieżąco.

Ke$ha sika na ulicy

Kilka dni temu  Ke$ha wrzuciła na swojego Twittera zdjęcie, na którym widać, jak sika na ulicy. Pozostaje się jedynie zastanawiać, co było głupsze: sikanie na ulicy czy zrobienie sobie w trakcie tej czynności zdjęcia!

Exclusive: 10/02/11 Rio de Janeiro, Brazil-Kesha enjoys the beautibul day at the beachin Rio de Jnaieo, Brazil. The singer had a little wardrobe malfunction and showed her boobs while in the ocean.                     Ref#AKM 6867                                            Credit Byline: AKM Images.Contact Sales: Alex or Thaissa at sales@akmimages.net.                            Office: +1 424.237.2908 *** Local Caption *** Kesha

Cóż... Wybrała sobie naprawdę nieciekawy sposób na zwrócenie na siebie uwagi...

Demi Moore Demi Moore Screen z Twitter.com

Bezzębna Demi Moore

Demi Moore pozostaje pozazdrościć odwagi! Mało która kobieta pozwoliłaby sobie na wrzucenie zdjęcia bez przedniego zęba! Wielka gwiazda nie miała jednak żadnych oporów i umieściła na Twitterze fotkę prosto z fotela dentystycznego! Wolimy jednak Demi już po interwencji stomatologa - kiedy aktorka jak zwykle olśniewa uśmiechem!

Demi Moore - 29 October 2009 - New York, NY - Demi Moore, Vanity Fair, & L'Oreal celebrate the launch of "All You've Ever WANTED" by Helena Rubinstein at the Monkey Bar. Photo Credit: Chance Yeh/PatrickMcMullan.com/Sipa Press/dmoorefragrancesipa.01/0910302256 *** Local Caption *** 30054037

Kim Kardashian. Kim Kardashian. Screen z Twitter.com

Szeeeroki uśmiech Kim Kardashian

Nawet u dentysty! Nawet podczas czyszczenia zębów! Kim chciałaby, żeby cały świat towarzyszył jej w każdym momencie jej życia. Zastanawiamy się tylko, kiedy zada sobie pytanie, czy świat też tego chce...

Kim Kardashian przymierza grilla, Kim z grillem

Kim, jak widać, wykazuje duże zainteresowanie swoim uzębieniem. Ostatnio postanowiła zamieścić na Twitterze zdjęcie z grillem - nakładką na zęby. Miejmy nadzieję, że celebrytka w pewnym momencie będzie umiała się powstrzymać i nie pokaże w sieci ABSOLUTNIE wszystkiego!

Kim Kardashian w Prestige, wrzesień 2010

Katy Perry. Katy Perry. Screen z Twitter.com

Katy Perry, która straszy

Takim zdjęciem Katy Perry pochwalił się na Twitterze jej ówczesny mąż - Russel Brand. Piosenkarka jest na nim całkowicie bez makijażu, dodatkowo postanowiła zrobić wyjątkowo okropną minę. Co ją podkusiło, żeby pozwolić mężowi wrzucić do sieci takie zdjęcie? Zdecydowanie milsze dla oka są jej fotografie, kiedy uroczo uśmiecha się do obiektywów.

Katy Perry fot. East News

Kim Kardashian z poparzoną twarzą Kim Kardashian z poparzoną twarzą screen Twitter

Poparzona Kim

To, co u zwykłych ludzi zwykle wywołuje rumieniec wstydu, dla Kim Kardashian jest powodem do dumy. Kiedy celebrytka nabawiła się przykrych oparzeń słonecznych, to przecież nie mogła zrobić nic innego, jak wrzucić swoje zdjęcia na Twittera!

Kim Kardashian z poparzoną twarzą, poparzenia słoneczne kim kardashian

Nicole Scherzinger bez makijażu Nicole Scherzinger bez makijażu

Nicole Scherzinger bez makijażu

Nicole Scherzinger do tej pory posiadała wprost idealny wizerunek. Pozowała zawsze z pełnym makijażem, świetną fryzurą i doskonale skrojonej kreacji. Widać jednak bycie idealną jej się znudziło, bo postanowiła wrzucić na Twittera swoje zdjęcie tuż po wyjściu spod prysznica. Bez makijażu, z sińcami pod oczami, wygląda na bardzo zmęczoną. Dodatkowo skrzywiona mina nie dodaje jej uroku. Oby w przyszłości pojawiało się jak najwięcej zdjęć, na których jest wypoczęta i zadbana!

Manadatory Credit: Photo by Rex Features (1497922i) Nicole Scherzinger GQ 'Men Of The Year' Party, Los Angeles, America - 17 Nov 2011

Pupa Coco

Modelka Coco bardzo lubi dodawać na swojego Twittera nowe zdjęcia. Niestety, nie daje światu odpocząć od swojej pupy. To ona zdaje się być motywem przewodnim każdej niemal fotki.

Coco

Katie Price bez makijażu Katie Price bez makijażu screen Twitter

Katie Price w calej okazałości

Jeśli chodzi o Katie Price, próżno oczekiwać, że zdjęcie z wykrzywioną miną, z przetłuszczonymi włosami i mocną henną to przypadkowy wybryk. Niestety, na jej Twitterze aż roi się od podobnych koszmarków.

Katie Price pozuje, Katie Price twitter

Jordan z wielkim entuzjazmem zamieszcza też swoje  "pozowane" zdjęcia. Te niestety także w większości nie powinny ujrzeć światła dziennego...

Katie Price pozuje, Katie Price twitter

Rihanna i szaleństwo Twitterowe

Ostatnio media obiegła sensacyjna wiadomość, że wokalistka szuka chłopaka... Na Facebooku! Można byłoby liczyć, że taka gwiazda nie musi uciekać się do takich metod.

Rihanna

Rihanna jest osobą, z której energia wprost kipi. W sieci też się nie ogranicza - na swoim Twitterze często zamieszcza dużo zdjęć. Szkoda tylko, że przed publikacją rzadko robi ich selekcję. Mogłaby wtedy uniknąć ostatniego skandalu - media podejrzewały piosenkarkę, że skręca jointy na głowie ochroniarza.

Więcej o: