Miley Cyrus - od gwiazdki Disney'a do młodej skandalistki

Gwiazdka Disney'a szybko zyskała popularność dzięki serialowi "Hannah Montana". Od najmłodszych lat była na świeczniku i różnie sobie radziła i radzi z presją z tym związaną. Wszyscy mieli ją za słodką dziewczynkę z serialu dla dzieci, ale Miley zaczęła dorastać i się buntować przeciwko takiemu postrzeganiu jej osoby. W pędzie za zerwaniem z wizerunkiem grzecznej dziewczynki trochę zaszalała. Ostatnio pojawiły się zdjęcia, na których w lubieżny sposób je czekoladowy tort w kształcie penisa. Przypomnijcie sobie jej inne kontrowersyjne wyskoki.

Hannah Montana

Na początku było tak niewinnie. Przyszła gwiazda urodziła się 23 listopada 1992 roku. 12-letnia Miley Cyrus wygrała casting na główną rolę w serialu Disney'a. Pierwszy odcinek "Hannah Montana" został wyemitowany w 2006 roku. Miał bardzo wysoką oglądalność, a Miley szybko stała się idolką nastolatek i jedną z najbogatszych dziecięcych gwiazd. Single z serialu szybko stawały się przebojami, w końcu wydano płytę.

Miley Cyrus, hannah montana

Gra w filmach, śpiewa, pisze teksty. Jej płyty sprzedają się w milionowych nakładach, a piosenki królują na listach przebojów. Już od kilku lat jest na topie. Ale chyba wszyscy zapomnieli, że małe dziewczynki dorastają. I czasami dają wszystkim przy tym w kość. Miley dojrzewała na oczach świata i nie chciała być postrzegana jako grzeczna dziewczynka. I chyba jej się to udało.

Miley Cyrus. Miley Cyrus. Miley Cyrys/Vanity Fair

Vanity Fair

To zdjęcie wywołało w Stanach Zjednoczonych duże kontrowersje. W 2008 roku, 15-letnia wówczas Miley, pozowała jednej z najbardziej znanych fotografek na świecie, Annie Leibovitz. Uznano, że zdjęcie jest bardzo prowokacyjne i nastolatka nie powinna brać udziału w takiej sesji. W końcu jej serial oglądają małe dzieci, dla których stała się wzorem. A tu "Vanity Fair" publikuje jej zdjęcia tylko w samym prześcieradle. Artykuł towarzyszący sesji nie był zbyt przychylny Miley. W pewien sposób sugerował, że nastolatka chciała mieć takie zdjęcie. Użyto takiej wypowiedzi aktorki:

Annie zrobiła, jakby, piękne zdjęcie i uważam, że było naprawdę cool. Chciała, żebym to zrobiła, a nie możesz powiedzieć Annie "nie".

Miley wydała oświadczenie:

Wzięłam udział w sesji zdjęciowej, która miała być "artystyczna", a teraz, kiedy zobaczyłam te zdjęcia i przeczytałam artykuł, jest mi bardzo wstyd. Nigdy nie chciałam, żeby coś takiego się stało i przepraszam moich fanów, na których bardzo mi zależy.

Chciała, czy nie chciała, ale już wtedy zaczęto postrzegać ją jako małoletnią prowokatorkę.

Miley Cyrus

Miley Cyrus. Miley Cyrus. Screen z youtube.com

Kontrowersyjny występ

Miley bardzo chciała wszystkim pokazać, że jest już dorosła. W 2009 roku wywołała skandal swoim występem na gali Teen Choice Awards. Prowokacyjny strój i taniec 16-latki zaszokował widzów. Miley zatańczyła na rurze! Dobra dziewczynka odeszła w zapomnienie.

Miley cyrus. Miley cyrus. Screen z Tmz.com

Co to za zioło?

Pięć dni po 18. urodzinach, Miley zorganizowała jeszcze jedną imprezę. Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie mały szczegół - do sieci dostał się filmik, na którym widać, jak gwiazdka "coś" pali. Nagranie, umieszczone na stronie Tmz.com, wywołało duże poruszenie. Cyrus wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że paliła szałwię, a to jest legalne w Kalifornii. No i była już pełnoletnia.

Miley Cyrus, Liam Hemsworth. Miley Cyrus, Liam Hemsworth. Forum

Dekolty

Miley skromnością nie grzeszy. 19-letnia gwiazdka ma się czym pochwalić, więc często to robi. Głębokie dekolty to jej specjalność. 11. grudnia zeszłego roku tak ubrana przyszła na galę "CNN Heroes" w towarzystwie swojego chłopaka Liama Hemswortha. Bujne kształty piosenkarki wywołały sensację. Podejrzewano, że miała operację plastyczną. Miley zdementowała te plotki na swoim profilu na Twitterze:

Dziękuję za komplement, ale te maluchy są prawdziwe. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją, że nie musisz być sztuczna, żeby być piękna.

miley cyrus

Kilkanaście dni temu na People's Choice Awards też zaprezentowała dekolt. Ale w trochę skromniejszej wersji.

MAVRIXONLINE.COM - DAILY MAIL ONLINE OUT - Miley Cyrus and Liam Hemsworth at the 2012 People's Choice Awards at the Nokia Theatre in Los Angeles, CA. 11th January 2012.  Fees must be agreed for image use.  Byline, credit, TV usage, web usage or linkback must read MAVRIXONLINE.COM.  Failure to byline correctly will incur double the agreed fee.  .

Przy okazji zaliczyła małą wpadkę. Zapomniała o ogoleniu pachy ;)

people's choice awards, wpadki gwiazd, miley cyrus

Miley Cyrus. Miley Cyrus. Forum

Bez stanika

Dekolty dekoltami, ale to, co Miley lubi najbardziej to nienoszenie stanika. I to z premedytacją. Dokładnie wie, że paparazzi śledzą ją na każdym kroku i że jej poczynania są bacznie obserwowane. No to czemu nie pokazać piersi? I to w dwóch wersjach - w czarnym t-shircie i białym t-shircie. Którą wolicie?

miley cyrus

Musimy przyznać, że gwiazdka faktycznie ma się czym pochwalić. Ale czy po prostu nie przesadza?

Pali marihuanę

Szałwia to był dopiero początek. Na swoje 19. urodziny Miley dostała od przyjaciół tort w kształcie Boba Marleya.

Wiesz, że lubisz sobie zajarać, kiedy przyjaciele robią ci tort z Bobem Marleyem. Wtedy wiesz, że palisz za pier***nej trawy - stwierdziła.

Kelly Osbourne, która przyjaźni się z Miley, powiedziała:

Myślałam, że masz problem z szałwią.
Nie, nie z szałwią. Z "szałwią" - odpowiedziała Miley.

Niegrzeczna Miley ;)

Tort

Najnowszy wyskok Miley jest baaardzo słodki. Tort w kształcie penisa często gości na wieczorach panieńskich. A piosenkarka smakołyk ten zamówiła swojemu chłopakowi na urodziny. Oczywiście musiała go spróbować. Zdjęcia Miley opublikował portal tmz.com. 19-latka lubieżnie gryzie i liże czekoladowego penisa. A ostatnio stwierdziła, że uważa się za wzór do naśladowania. Hmmm, coś tu chyba nie gra...

Więcej o: