5 sposobów na schudnięcie według Adele

Słynna piosenkarka ostatnio zachwyca nie tylko głosem, ale i wyglądem...
Adele Adele The Sun

Miłość

Adele jest po uszy zakochana w Polaku Simonie Koneckim. Trudno się zatem oprzeć wrażeniu, że za utratę 25 kg odpowiada miłość... zapewne również ta fizyczna.

Adele Adele Vogue

Anna Wintour

Największa siekiera świata mody sama wystylizowała Adele na galę rozdania nagród Grammy. I zarekomendowała ją na okładkę "Vogue'a", na którą wstęp mają głównie anorektyczki. Choć o anoreksję Adele posądzić nie można, niewykluczone, że okładka dla "Vogue" miała wpływ na decyzję o pozbyciu się tłuszczyku.

Adele Adele AP

Operacja gardła

Adele przeszła ją pod koniec ubiegłego roku. Siłą rzeczy odżywiała się wyłącznie za pomocą kroplówek, a te nie dostarczają zbędnych kalorii.

Adele Adele AP

Presja mediów

Światowa kariera stawia wymagania, a media są bezlitosne. Mimo, że głos i rewelacyjny repertuar zapewniają Adele pewne miejsce w historii muzyki pop, dziś liczy się nie tylko talent, ale i wygląd.

Adele Adele AP

Dieta i trening

...i wreszcie... najbardziej prawdopodobny powód spektakularnej metamorfozy. Dieta i trening czynią cuda, do jakich zdolni są tylko chirurdzy plastyczni. Wprawdzie bolą często bardziej od operacji, ale jak się chce być pięknym, trzeba pocierpieć.