Jednak nie zawsze wygląda zachwycająco. Hanna Lis tą kreacją dodała sobie kilka kilo

Hanna Lis jest jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych dziennikarek w Polsce. Niestety nawet jej zdarza się zaliczyć modową wpadkę.
Hanna Lis Hanna Lis WBF

Hanna Lis

Hanna Lis poprowadziła na pokazie La Manii aukcję charytatywną na rzecz Beaty Jałochy, Dziennikarka, która zwykle wygląda olśniewająco, zaliczyła wczoraj ogromną (dosłownie) wpadkę. Lis miała na sobie sukienkę projektu swojej przyjaciółki, Joanny Przetakiewicz. Dziennikarka powiększyła się tą liliową kreacją o kilka rozmiarów.

Hanna LisKapif

Hanna Lis Hanna Lis WBF

Hanna Lis

Na niekorzyść Lis działał również fakt, że licytację prowadziła wraz z nią Ewa Chodakowska. Ona zdecydowanie lepiej prezentowała się w przygotowanej dla niej kreacji La Manii.

Hanna LisWBF
Dzięki staraniom obu pań udało się zebrać około 40 tysięcy złotych, ale to nie koniec! Niedługo na oficjalnej stronie domu mody licytować będzie można aż 60 różnych kreacji La Manii!

Hanna Lis Hanna Lis Kapif

Hanna Lis

Lis nie pierwszy raz zaufała Przetakiewicz i wystąpiła publicznie w kreacji La Manii. Wcześniej jednak nie zaliczyła wpadki.

Hanna LisKapif

Hanna LisKapif

Hanna Lis Hanna Lis Kapif

Hanna Lis

Kreację Hanny Lis ostro skrytykowały media i autorytety modowe. Bloger występujący ostatnio jako "strażnik stylu" w "Na językach" napisał na swoim Facebooku:

Hanna Lis podczas show La Mania wyświadczyła wszystkim kobietom ogromną przysługę! Każda pani mogła się czuć tego wieczoru ładniej i lepiej ubraną. Medal za poświęcenie dla Hani Lis! - napisał Tobiasz Kujawa z bloga Freestyle Voguing.

Portale modowe także nie zostawiają na stylizacji Hanny Lis suchej nitki.

Niestety, nie dało się oprzeć wrażeniu, że oryginalny krój kreacji zupełnie nie pasował do figury i wzrostu dziennikarki. Dodatkowo, tak jasne kolory nie okazały się zbyt korzystne dla typu urody i karnacji Lis. Musimy się więc przyłączyć do grona osób, które ta popisowa stylizacja Hanny rozczarowała... - czytamy na Lula.pl.
Hanna Lis w sukience z planu "Wojownicze Żółwie Ninja" - opisuje Sophisti.pl.
Hanna Lis ubrana najgorzej w życiu - skomentował Michał Zaczyński.

Internauci także byli bezlitośni.

Hanna LisScreen Facebook.com

Więcej o:
Komentarze (12)
Jednak nie zawsze wygląda zachwycająco. Hanna Lis tą kreacją dodała sobie kilka kilo
Zaloguj się
 • mamoniowa303

  Oceniono 64 razy 58

  Wyblakła biedronka ! Ja pierniczę, jakie te baby są głupie dając się wmanewrować w takie "kreacje". Na boga cgińskiego, nie trzeba mieć sokolego wzroku, aby w lustrzanym odbiciu zobaczyć kuriozum !!!

 • gonzo88

  Oceniono 37 razy 27

  ha ha walesowa na premierze w kreacji la manii tez wygladala jak duzy owad (mucha?) isowej blizej do biedronki..

 • flow

  Oceniono 29 razy 25

  Te kreacje La Manii to wszystkie na jedne kopyto są... wszystkie praktycznie wygladaja tak samo.

 • mika17

  Oceniono 30 razy 24

  wyglada tak samo jak ta biedronka co ja kiedys zalozyla Rodowicz, tylko biala a nie czerwona.

 • pani_malowana

  Oceniono 22 razy 18

  Przetakiewicz waz z zaproszeniem proponowała każdej celebrytce sukienkę z metką LaMania. Jak widać większość kobitek skorzystała. Obawiam się, że Przetakiewicz celowo ubrała Lisicę w ten worek, żeby mogła sama błyszczeć w super kiecce i boskich szpilkach. To taka zemsta przyjaciółki, za to, że Lisica skradła Przetakiewicz lans podczas prezentacji kolekcji LaMania w Gdyni. Na imprezie po raz kolejny brakowało Jana Kulczyka z dziećmi, więc już wiemy na pewno, że Jan definitywnie przestał sponsorować Joannę Przetakiewicz. Lisica nie musisz obawiać się, że Przetaczka ukradnie ci męża z banalnego powodu: Lis finansowo to cienki Bolek przy eks sponsorze Janie :)

 • lenore

  Oceniono 37 razy 15

  Odpychajacy babsztyl z tej Hanki Swawolnej. Obrzydliwa twarz. I kolana. :)

 • hydroxymetan

  Oceniono 22 razy 14

  Nasza Szkapa

 • wroblenka90

  Oceniono 15 razy 13

  ale beznadziejnie wygląda... o zgroza

 • browaryr

  Oceniono 20 razy 12

  fiona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX