Polskie gwiazdy nad morzem czują się coraz swobodniej. Czułości Grzeszczak i Libera, półnaga Siwiec na plaży, Szulim na spacerze ukochanym

Choć nad polskim morzem pogoda rozpieszcza nas rzadko, gwiazdy chętnie wybierają się na północ Polski. Celebryci lubią zwłaszcza Sopot, gdzie oprócz plaży i mola czekają na nich drogie hotele i ekskluzywne restauracje. Zobaczcie, kto w tym roku wybrał się nad "nasze" morze.
Sylwia Grzeszczak, Liber Sylwia Grzeszczak, Liber Plotek Exclusive

Sylwia Grzeszczak i Liber

Piosenkarka i raper występowali w Sopocie na SuperHit Festiwal. Tabloidy donosiły, że zatrzymali się w osobnych hotelach, co miało świadczyć o kryzysie w ich małżeństwie. Sylwia Grzeszczak rzadko komentuje plotki na temat życia prywatnego, ale tym razem zabrała głos w sprawie.

Jest to wyjątkowy czas... Spędzony przed Sopot SuperHit Festiwal z rodziną i najbliższymi nad polskim morzem... ;) !!! Wbrew temu, co dziś piszą i wydzwaniają do domu z kosmicznymi pierdołami od rana .. :)) Były to piękne chwile spędzone z rodziną nawet w tym samym hotelu ;)! Każda sekunda z Wami jest dla mnie najcenniejsza.....!!!!!! - napisała na Facebooku.
Kasia Tusk i jej narzeczony, Staszek Cudny Kasia Tusk i jej narzeczony, Staszek Cudny Plotek Exclusive

Kasia Tusk i jej narzeczony, Staszek Cudny

Blogerka wybrała się ze swoim narzeczonym do sopockiej smażalni. Tusk i Cudny mieszkają w Trójmieście i chętnie spędzają wspólnie czas nad morzem.

Krzysztof Ibisz z partnerką, Patrycją Madejską Krzysztof Ibisz z partnerką, Patrycją Madejską Plotek Exclusive

Krzysztof Ibisz z partnerką, Patrycją Madejską

Prezenter też zabrał swoją ukochaną do Trójmiasta. Podczas spacerów ulicami Gdańska nie szczędzili sobie czułości.

Maciej Dowbor Maciej Dowbor Plotek Exclusive

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor wypoczywał w Sopocie razem z żoną i córką. Nawet w czasie wakacji nie rezygnował z biegania.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor Plotek Exclusive

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska podczas pobytu w Sopocie też nie rezygnowała ze sportu. Biegała i ćwiczyła pod czujnym okiem męża.

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor Plotek Exclusive

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Spacery nad morzem, wycieczki rowerowe, zabawy w parku... Choć w czerwcu, kiedy Dowbor i Koroniewska odwiedzili Sopot, pogoda nad polskim morzem była dość kapryśna, patrząc na zdjęcia nie mamy wątpliwości, że rodzinne wakacje były udane.

Margaret Margaret Plotek Exclusive

Margaret

Margaret także zdecydowała się na wypoczynek nad polskim morzem. W przerwach między występami spacerowała i spędzała czas w kawiarniach.

Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Mariusz Walter Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Mariusz Walter Plotek Exclusive

Piotr Kraśko, Kinga Rusin i Mariusz Walter

Kinga Rusin wybrała się na obiad z Piotrem Kraśko i Mariuszem Walterem, którym towarzyszyły żony. Grupa znajomych odpoczywała w Sopocie.

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko Plotek Exclusive

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko

Państwo Kraśko jak wiele polskich gwiazd często jeżdzą do Sopotu. Piękna plaża, doskonałe restauracje i hotele na światowym poziomie przyciągają co roku wielu fanów polskiego morza. W 2012 rodzina zatrzymała się w Sheratonie umiejscowionym przy samym deptaku. Nie wiemy, który hotel wybrali w te wakacje, ale Sopot to miejsce, w którym Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko odpoczywają bardzo często.

Kinga Rusin, Łukasz Jemioł Kinga Rusin, Łukasz Jemioł Plotek Exclusive

Kinga Rusin i Łukasz Jemioł

Kinga Rusin w Sopocie spędzała czas także w towarzystwie Łukasza Jemioła. Pojawili się wspólnie na teatrze konnym na plaży w Sopocie, ale poza "bywaniem" znaleźli też czas na spacery i relaks. Piękna pogoda sprzyjała odpoczynkowi.

Kinga RusinPlotek Exclusive

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko Plotek Exclusive

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko

W czerwcu państwo Kraśko z synem wybrali się na CSIO Sopot, czyli zawody w skokach na koniach. Oprócz nich zmagania sportowców oglądała m.in. Kinga Rusin z Łukaszem Jemiołem czy Borys Szyc.

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa Plotek Exclusive

Sylwia Gliwa

Na zawodach pojawiła się także Sylwia Gliwa. Większość gości postawiła na eleganckie stylizacje, ale aktorka wybrała letnią, jasną sukienkę. Wyglądała świetnie!

Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska Plotek Exclusive

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska mieszka w Trójmieście, więc często można ją spotkać spacerującą po ulicach Gdańska czy Sopotu. Oprócz mieszkania w Sopocie, ma też apartament w Warszawie, jednak to nad morzem spędza większość swojego czasu.

Ula Chincz Ula Chincz Plotek Exclusive

Ula Chincz

Nad polskim morzem wypoczywała w tym roku także Ula Chincz.

Borys Szyc Borys Szyc Plotek Exclusive

Borys Szyc

Borys Szyc często bywa w Sopocie. W tym roku przyglądał się konkursowi skoków na koniu, ale jego zdjęcia z plaży czy z ekskluzywnych lokali, gdzie raczy się szampanem, oglądaliśmy w ostatnich latach często.

Pola Lis, Natalia Klimas Pola Lis, Natalia Klimas Plotek Exclusive

Iga Lis i Natalia Klimas

Iga Lis pojechała do Sopotu razem z mamą. Początkująca modelka spędzała czas w towarzystwie Natalii Klimas. Po zawodach konnych córka Rusin wypoczywała na molo, odwiedziła też jedną z sopockich restauracji.

Darusz Michalczewski i jego żona, Barbara Michalczewska Darusz Michalczewski i jego żona, Barbara Michalczewska Plotek Exclusive

Darusz Michalczewski i jego żona, Barbara Michalczewska

Były mistrz świata w boksie razem z żoną i dziećmi mieszka w Gdańsku. Często wypoczywają spacerując pod sopockim Monciaku.

Artur Boruc, Sara Boruc Artur Boruc, Sara Boruc Plotek Exclusive

Artur Boruc i Sara Boruc

Artur i Sara Boruc spędzali wakacje na greckiej wyspie Mykonos. Pojawili się też w Trójmieście. W czerwcu polska reprezentacja grała w Gdańsku mecz z Grecją. Sara Boruc wykorzystała okazję i razem z mężem udała się nad polskie morze.

Osi Ugonoh Osi Ugonoh Plotek Exclusive

Osi Ugonoh

Osi Ugonoh przyjechała do Sopotu na imprezę organizowaną przez Big Milk. W młodzieżowej stylizacji robiła sobie zdjęcia z fanami. Spędzała też czas ze swoimi znajomymi.

Ewa Chodakowska, Lefteris Kovoukis Ewa Chodakowska, Lefteris Kovoukis Plotek Exclusive

Ewa Chodakowska i Lefteris Kovoukis

Ewa Chodakowska dłuższy urlop spędziła w ojczyźnie swojego męża - Grecji. Ale odwiedziła też Sopot, gdzie poprowadziła otwarty trening dla fanów fitnessu.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Plotek Exclusive

Edyta Herbuś

Na imprezie Big Milka nie zabrakło Edyty Herbuś. Tancerka pokazała się w Sopocie w obcisłej spódniczce, a fotografom pozowała razem z ukochanym pieskiem.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Plotek Exclusive

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec opalała się w tym roku w sopockiej Zatoce Sztuki. Swoim idealnym i opalonym ciałem chwaliła się fanom na Instagramie.

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak Plotek Exclusive

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wybrali się do Gdyni na Opener Festiwal. Stamtąd jeździli do pobliskiego Sopotu, gdzie spacerowali po Monciaku i odpoczywali na plaży.

Monika Zamachowska z dziećmi, Zbigniew Zamachowski Monika Zamachowska z dziećmi, Zbigniew Zamachowski Plotek Exclusive

Monika Zamachowska z dziećmi i Zbigniew Zamachowski

W drodze na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, Monika Zamachowska spędziła kilka dni z mężem i dziećmi w Sopocie. Spacerowali po Monciaku i odwiedzali nadmorskie restauracje.

Maffashian Maffashian Plotek Exclusive

Maffashian

Na imprezie Big Milk w Sopocie bawiła się również Maffashion. Blogerka wzięła udział w otwartym treningu zorganizowanym przez Ewę Chodakowską.

Maciej Musiał Maciej Musiał Plotek Exclusive

Maciej Musiał

Na treningu pokazał się także Maciej Musiał. Aktor był oblegany przez fanki i chętnie się z nimi fotografował.

Patrizia Kazadi Patrizia Kazadi Plotek Exclusive

Patricia Kazadi

Z Ewą Chodakowską ćwiczyła też w Sopocie Patricia Kazadi. Mimo niskiej temperatury odsłoniła swój idealny brzuch. Już ten widok motywuje nas do ćwiczeń ;)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.