Najseksowniejsze szyje show-biznesu

Każde ciało jest sexy. Ale niektóre to bóstwo.
Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka Kapif

Magdalena Cielecka

Kobieta jak wino - mawiają znawcy tematu. Magdalena Cielecka z roku na rok robi się coraz bardziej apetyczna. Wielu wskazuje na jej szyję jako idealną. Seksowna część ciała aktorki stymuluje także Andrzeja Chyrę. Gdybyście panowie mieli okazję skraść Cieleckiej całusa, to czy szyja nie jest idealnym do tego miejscem?

Aleksandra Szwed Aleksandra Szwed Kapif

Aleksandra Szwed

Egzotyczna Aleksandra Szwed. Nic dziwnego, że znalazła się w naszym zestawieniu. Takiej szyi jak ona nie ma nikt w Polsce! Długa i naprawdę bardzo seksowna. Jedni kochają stopy, inni pupy. A są też tacy, którzy zwracają uwagę na szyje. I na pewno spojrzeliby na tę, należącą do Oli Szwed!

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Kapif

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś potrafi nie tylko dobrze zatańczyć, ale także nieźle wypaść na zdjęciu. Tu pięknie odkryła swoją szyję. Aż chce się na nią patrzeć. Tancerki są bardzo zwinne i wyćwiczone. Zastanawiamy się, co Herbuś potrafi z taką sexy szyją zrobić?

Maja Hirsch Maja Hirsch Kapif

Maja Hirsch

Brąz należy do Mai Hirsch. Przede wszystkim za długość. Kochamy długie szyje. Wiecie, że istnieje plemię Padaung, gdzie kobiety mają najdłuższe szyje na świcie?! Już w wieku 5 lat małym dziewczynkom zakłada się metalowe obręcze, które powodują, że ta część ciała się wydłuża. Maja ma naturalnie długą i seksowną. Lubimy to!

Doda Doda Kapif

Doda

Królowa jest tylko jedna - ma zwyczaj mówić Rabczewska. Ale nie w tym zestawieniu. Doda zajmuje drugie miejsce w zestawieniu. Doda ma seksowne ciało, więc dlaczego szyja miałaby być wyjątkiem. Nam się podoba. Ponoć skrywa najmocniejszy głos w Polsce. Fiu, fiu.

Kasia Tusk Kasia Tusk makelifeeasier.p

Kasia Tusk

Kasia Tusk ma najseksowniejszą szyję w polskim show-biznesie. Wręcz idealna. Nie za długa, nie za krótka - w sam raz. Do tego modna, jak jej blog, zgrabna i powabna. Gdybyśmy byli fanami "Zmierzchu" od razu bysmy chcieli się wbić tak seksowną szyję.

Więcej o: