Najnowsze
-
Anna Dereszowska wita Nowy Rok w kostiumie kąpielowym na Zanzibarze. "Twoje zgrabne nogi"
Anna Dereszowska raczy internautów fotografiami znad Oceanu Indyjskiego. To właśnie tam przywitała Nowy Rok, spacerując po pustej, piaszczystej plaży w jednoczęściowym stroju kąpielowym.
-
Horoskop dzienny - 2 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]
Horoskop dzienny 2 stycznia. Czy wydarzy się dzisiaj coś pozytywnego lub negatywnego w Twoim życiu? Wszystko jest zapisane w gwiazdach, odszukaj zatem swój znak i sprawdź najbliższą przyszłość.
-
Kuriozalna rozmowa Danuty Holeckiej z Jackiem Kurskim. Prezes TVP wbija szpilę: Jedna telewizja się poddała, druga przegrała
"Gościem Wiadomości" Danuty Holeckiej był Jacek Kurski. Prezes TVP zachwycał się "Sylwesterm Marzeń", a dziennikarka mu wtórowała, kilkukrotnie dopytując o przepis na sukces Telewizji publicznej.
-
Żona Dawida Kubackiego niedawno urodziła, a żona Macieja Kota jest znaną trenerką. Kim są partnerki polskich skoczków?
O sukcesach polskich skoczków narciarskich co sezon rozpisują się wszystkie media. Kiedy oni dumnie reprezentują nasz kraj w konkursach międzynarodowych, za kulisami dzielnie wspierają ich drugie połówki. Kim są żony i partnerki znanych sportowców?
-
Barbara Kurdej-Szatan narzeka na zmęczenie podczas rajskich wakacji. "Tropikalny zmęcz mnie dopadł"
Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy w życiu spędzała sylwestra w tropikach. Nowy Rok przywitała na Instagramie zdjęciem wprost z rajskiej plaży, jednak nastrój aktorki daleki jest od ideału. Gwiazda narzeka na zmęczenie.
-
Meghan Markle i Harry zakładają nową działalność. Reklamują ją zdjęciem księżnej Diany. "Jestem synem mojej matki"
Meghan Markle i Harry w ostatni dzień poprzedniego roku wystartowali z nowym projektem. Była para książęca założyła fundację i promuje jej działania na stronie internetowej, na której nie zabrakło archiwalnych zdjęć z księżną Dianą i Dorią Ragland.
-
"The Voice Senior". Uczestnik poprosił ukochaną o rękę na scenie. Andrzej Piaseczny oddał im swoją obrączkę
"The Voice Senior" rusza z drugą edycją. Widzowie będą mogli liczyć na emocje. Zapewnią je nie tylko wspaniałe muzyczne wystąpienia, lecz także pan Jan Adamiak - uczestnik, który oświadczy się na scenie show.
-
Anna Lewandowska rozpoczęła Nowy Rok treningiem z córką. Klara będzie sportową następczynią mamy? "Podziwiam za te skoki"
Anna Lewandowska pierwszy noworoczny trening ma już za sobą. Podczas ćwiczeń towarzyszyła jej mała Klara, która z chęcią wykonywała polecenia mamy. Internauci widzą w dziewczynce sportowy potencjał.
-
Mateusz Borkowski "Big Boy" pokazał, jak jego ciało wygląda po odchudzaniu. Fani: Szokujesz i zadziwiasz
Mateusz Borkowski znany z programu "Googlebox" jako Big Boy pochwalił się, że zafundował sobie nowe tatuaże. Przy okazji pokazał, jak jego ciało wygląda po odchudzaniu.
-
Izabella Scorupco przegania 2020 rok groźnym "spi****laj", a fani zachwycają się jej nogami i kreacją: Najpiękniejsza
Izabella Scorupco pochwaliła się na Instagramie sylwestrowym zdjęciem, którym pożegnała 2020 rok. Fani aktorki oniemieli na widok jej sukienki eksponującej nogi.
-
Mateusz Morawiecki pochwalił się, jak spędził sylwestra. Pokazał zdjęcie z żoną i dziećmi. "Nadchodzący 2021 będzie lepszy pod każdym względem"
Premier Mateusz Morawiecki zastosował się do własnych apeli i również został w domu z rodziną w sylwestra. Na Facebooku pokazał, jak się bawił.
-
Blanka Lipińska podsumowała 2020 rok. Nie zapomniała o Baronie: Pokochałam mężczyznę, który zmienił mnie na zawsze
Blanka Lipińska wstawiła na Instagram podsumowanie 2020 roku. We wpisie wymieniła swoje zawodowe sukcesy, a także wspomniała o Baronie, z którym niedawno się rozstała.
-
Domowy sylwester Julii Wieniawy. Był szampan, papieros i pozowanie w ramionach Nikodema Rozbickiego: My love
Julia Wieniawa ostatnią noc w roku spędziła z przyjaciółmi i swoim ukochanym, Nikodemem Rozbickim. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z imprezy. Nie zabrakło romantycznych fotografii z chłopakiem.
-
Jessica Alba świętowała sylwestra w kreacji od polskiej projektantki! Wybrała skromny, acz efektowny model. "Zniewalająca"
Zagraniczne gwiazdy kochają kreacje od polskich projektantów. Jessica Alba na powitanie 2021 roku wybrała sukienkę Magdy Butrym. Wyglądała przepięknie.
-
Matylda Damięcka krytykuje strzelanie w sylwestra wymowną grafiką. Internauci: Wyluzuj trochę
Matylda Damięcka dodała na Instagram dwie grafiki, którymi podsumowała 2020 rok i skomentowała strzelanie fajerwerkami w sylwestra. Pod postem pojawiły się jednak krytyczne komentarze.
-
Adele schudła 45 kg, Tomasz Sekielski 80. Te gwiazdy przeszły spektakularne metamorfozy w 2020 roku
Adele, Tomasz Sekielski i Krzysztof Skiba - to tylko niektóre gwiazdy, które w tym roku zaliczyły spektakularną metamorfozę. Zobaczcie, kto jeszcze zmienił się nie do poznania.
-
Marek Pawłowski - Krzykacz ze "Złomowisko PL" - nie żyje. "Człowiek o dobrym sercu"
Marek Pawłowski, w programie "Złomowisko PL" znany bardziej jako "Krzykacz" albo "Król Złomu", nie żyje. Zmarł nagle, w sylwestra.
-
Dominic D'Angelica tłumaczy się z oskarżeń o wykorzystanie seksualne nieletniej: Każda historia ma zawsze dwie strony!
Dominic D'Angelica zamieścił na Instagramie filmik, w którym razem z bratem tłumaczy się z oskarżeń o wykorzystanie seksualne nieletniej. Wciąż twierdzi, że jest niewinny.
-
Jarosław Bieniuk świętował sylwestra u boku ukochanej. Pochwalił się romantycznym zdjęciem z domówki. Niezłe stylizacje!
Jarosław Bieniuk na początku jesieni zaczął spotykać się z nową partnerką. Wspólnie spędzili sylwestra w domowym zaciszu, klimat jednak był imprezowy.
-
Sylwester Marzeń TVP odbył się "z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu"? Zdjęcia z widowni mówią coś innego [PLOTEK EXCLUSIVE]
TVP urządziło w Ostródzie Sylwester Marzeń, a Jacek Kurski już odtrąbił sukces. Wszystko miało odbyć się nie tylko zgodnie ze zmienianym na ostatnią chwilę prawem, lecz także w reżimie sanitarnym. Problem w tym, że zdjęcia zrobione kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem imprezy pokazują coś innego.
-
Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów miał wystąpić Andrea Bocelli. Zamiast niego zaśpiewał wokalista... przebrany za mistrza. "Porażka 2020 zaliczona"
Informator jednego z portali donosił, że podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów pojawi się sam Andrea Bocelli. Okazało się, że Polsat zastąpił mistrza polskim wokalistą, który się za niego przebrał.
-
Wpadka podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Rafał Maserak "skomplementował" Karolinę Gilon: Moja lambadziara
Karolina Gilon i Rafał Maserak byli jedną z dwóch par prowadzących Sylwestrową Noc Przebojów w Polsacie. Popularny tancerz w pewnym momencie nazwał swoją programową tancerkę "lambadziarą". Czym zasłużyła sobie na taki komplement?
-
Jacek Kurski ekscytuje się Sylwestrem marzeń TVP. Internauci są innego zdania: Ciekawe, czy statystyki zakażeń pójdą w górę?
Jacek Kurski rzeczywiście ma powody do radości. Sylwester Marzeń TVP - zgodnie z przewidywaniami - zgromadził przed telewizorami największą publiczność. Niesmak jednak pozostaje, co widać pod entuzjastycznym wpisem prezesa na Twitterze.
-
Sylwestrowa Moc Przebojów. Doda wyciągnęła Marylę Rodowicz na scenę podczas występu Beaty Kozidrak! Wokalistka na chwilę przerwała koncert
Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Polsacie Beata Kozidrak wykonała swój przebój "Ta sama chwila". Czekająca za kulisami Doda wpadła na pomysł, by razem z Marylą Rodowicz dołączyć na scenie do wokalistki zespołu Bajm. Beata nie kryła wzruszenia.
-
Mandaryna wróciła na scenę po 15 latach. Zaśpiewała swój największy hit "Ev'ry Night". Wiśniewski: Na ślub z nią wydałem dwie bańki
Sylwestrową Moc Przebojów z pewnością zapamiętamy na długo. Wśród gwiazd występujących na scenie pojawiła się sama Mandaryna. Wykonała swój największy hit, który pogrążył ją 15 lat temu.
-
Katarzyna Cichopek pije kawę w Zakopanem. Internautom się to nie spodobało. "Tak się zastanawiam, kto tu jest ponad prawem"
Katarzyna Cichopek razem z rodziną postanowiła spędzić sylwestra w Tatrach. Jej decyzja spotkała się z falą krytyki.
-
"Familiada". Kolejna kontrowersja w programie. Nie zaliczono odpowiedzi
Kultowy program "Familiada" zaliczył kolejną wpadkę? Tak sądzą niektórzy widzowie. Wszystko przez to, że nie uznano mało precyzyjnej odpowiedzi.
-
Krzysztof Jackowski w "Dzień Dobry TVN" o 2021 roku. "Przeraża mnie ta sytuacja"
Krzysztof Jackowski gościł w ostatni dzień starego roku w "Dzień Dobry TVN". Jak widzi nadchodzący 2021? Niestety, raczej w czarnych barwach.
-
Horoskop na rok 2021 - wszystkie znaki zodiaku [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]
Nadchodzący rok niesie za sobą zmiany dla wszystkich znaków zodiaku. Nie należy się ich obawiać, a wręcz przeciwnie - możemy być mile zaskoczeni. Co szykują nam gwiazdy w nowym roku? Sprawdź swój horoskop na rok 2021.
-
Horoskop dzienny - 1 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]
Horoskop dzienny 1 stycznia. Przekonaj się, co przyniesie pierwszy dzień Nowego Roku. Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w noworoczny piątek.
-
Domówka sylwestrowa u Małgorzaty Rozenek jak u królowej. Jest garnitur u Radzia i suknia u Gosi. Henio też świętuje
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obchodzą sylwestra na bogato. Może i w domu, ale jednak w sukni balowej i garniturze inaczej się świętuje niż w dresie, co Gosia i Radek udowadniają.
-
Paweł "Trybson" i Eliza Trybała spędzają beztroski czas w Egipcie. "Trochę chłodno dzisiaj". Wymarzony sylwester?
Paweł "Trybson" Trybała i Eliza Trybała świętują sylwestra w Egipcie. Na swoich instagramowych profilach udostępnili zdjęcia z wyjazdu.
-
Katarzyna Dowbor zmienia domy innych, teraz pokazała jak sama mieszka. Jak w bajce!
Katarzyna Dowbor mieszka razem ze swoją córką w domu pod Warszawą. Prezenterka nie ukrywała, że włożyła w niego dużo pracy, by wyglądał tak, jak sobie wymarzyła. Zapewnia też, że to już jest jej docelowe miejsce, w którym chce spędzić przyszłość. I wcale się nie dziwimy. Spójrzcie tylko na te wnętrza.
-
Edyta Pazura w sylwestrowej sukience. Mini, golf i cekiny. Fani pod wrażeniem. "Ogień"
Edyta Pazura pokazała się obserwatorom w kreacji, którą przygotowała na ostatni wieczór roku. Fani nie kryją zachwytu.
-
Natalia Szroeder zapytana o stylizację, której żałuje. Pokazała sławne już zdjęcie. "Jest to tak zabawna anegdotka, że chyba nawet nie żałuję"
Natalia Szroeder podzieliła się zdjęciem w niefortunnej stylizacji. Podczas występu na scenie wiatr podwiewał rozkloszowaną sukienkę, a oczom zarówno publiczności, jak i fotoreporterów, ukazała się bielizna wokalistki.
-
Kendall Jenner w płaszczu Sary Boruc! "To sen, nawet sobie nie wyobrażacie, co to dla mnie znaczy!"
Rok 2020 kończy się dla Sary Boruc wyjątkowo szczęśliwie. Dodatkowy powód do hucznego świętowania sylwestra dała sama Kendall Jenner, która założyła jej płaszcz.
-
Modelka Victoria's Secret pierwszy pokazała zdjęcia ze ślubu z wokalistą Maroon 5. Suknia piękna, ale twórca kontrowersyjny
Behati Prinsloo wyszła za mąż w 2014 roku. Jednak dopiero teraz zdecydowała się pokazać zdjęcia z tego ważnego dnia. Na Instagramie modelki pojawiły się zdjęcia sukni.
-
Marina Łuczenko informuje fanów o pełni księżyca. Przypomniała, co wtedy robi
Marina Łuczenko w pełnię podcina włosy. Uważa, że to dzięki temu są zdrowe i mocne.
-
Grzegorz Skawiński komentuje organizowanie koncertów sylwestrowych: Trochę to przypomina łapankę
Choć od początku grudnia w mediach pojawiały się informacje o tym, że tegoroczne telewizyjne koncerty sylwestrowe nie odbędą się, sytuacja jednak uległa zmianie. Zarówno w TVP, jak i na Polsacie, będzie można obejrzeć koncerty największych gwiazd.
-
Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak mówią na nią bliscy. Przezwisko brzmi dość śmiesznie i dziwnie znajomo
Aleksandra Kwaśniewska lubi dzielić się na Instagramie fragmentami z życia prywatnego. Do social mediów podchodzi jednak ze sporym dystansem i lubi tworzyć zabawne wpisy. Tym razem, Ola ujawniła, jak często nazywają ją bliscy.