Barbara Kurdej-Szatan narzeka na zmęczenie podczas rajskich wakacji. "Tropikalny zmęcz mnie dopadł"

Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy w życiu spędzała sylwestra w tropikach. Nowy Rok przywitała na Instagramie zdjęciem wprost z rajskiej plaży, jednak nastrój aktorki daleki jest od ideału. Gwiazda narzeka na zmęczenie.

Po świątecznej gorączce i telewizyjnym kolędowaniu przyszedł czas na odpoczynek. Barbara Kurdej-Szatan przywitała Nowy Rok w gronie najbliższych na tropikalnej plaży, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tuż po sylwestrowej nocy opublikowała jednak post, w którym żali się na swoje złe samopoczucie. Leżąc na kocu, pozuje ze smutną miną w koszulce projektu Ady Fijał.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki: Najpierw pioruny, potem kolędy

Kurdej-Szatan zmęczona na wakacjach

Zmęczenie na wakacjach może wydawać się oksymoronem i rzadką przypadłością, która jednak przytrafiła się Barbarze Kurdej-Szatan. Aktorka jeszcze wczoraj opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pełna energii biega po plaży i z ekscytacją czeka na tę nietypową sylwestrową noc spędzoną w tropikach. 

Wbiegam w Nowy Rok pełna pozytywnych emocji i dobrego nastawienia. To będzie mój pierwszy sylwester na plaży. Hakuna Matata! - czytamy na profilu gwiazdy. 

Andrea Bocelli, CzadomanMiał wystąpić Andrea Bocelli, a zamiast niego zaśpiewał wokalista przebrany za mistrza. "Porażka 2020 zaliczona"

Dzień później Barbara nie miała już tak dobrego humoru. Aktorka narzeka na zmęczenie, które jak twierdzi, nie jest skutkiem zbyt hucznej zabawy i kaca. 

Jak tam samopoczucie pierwszego dnia 2021 roku? Ja karmię, więc to nie kac, ale jakiś ogólny tropikalny zmęcz mnie dopadł. Widzicie, czy na mrozie czy pod palmą, różnie bywa - wyznała. 
 

Pomimo złego samopoczucia Kurdej-Szatan pokusiła się o zareklamowanie koszulki z napisem "GÓCZI", która została zaprojektowana przez jej koleżankę z branży, Adę Fijał. 

Ważne, że koszulka Góczi jest. Pierwszego dnia roku spełnię dobry uczynek i przekażę Wam, że jeśli chcecie taką extra koszulkę pomysłu @adafijal, to jest ona do wylicytowania na rzecz WOŚP. 

Mamy nadzieję, że Basia wkrótce odzyska swoją pozytywną energię - w końcu na rajskie wakacje wybrała się w towarzystwie najbliższych, w tym siostry Katarzyny Kurdej. 

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan o powrocie do obowiązków zawodowych!
Więcej o: