Barbara Kurdej-Szatan narzeka na zmęczenie podczas rajskich wakacji. "Tropikalny zmęcz mnie dopadł"

Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy w życiu spędzała sylwestra w tropikach. Nowy Rok przywitała na Instagramie zdjęciem wprost z rajskiej plaży, jednak nastrój aktorki daleki jest od ideału. Gwiazda narzeka na zmęczenie.

Po świątecznej gorączce i telewizyjnym kolędowaniu przyszedł czas na odpoczynek. Barbara Kurdej-Szatan przywitała Nowy Rok w gronie najbliższych na tropikalnej plaży, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tuż po sylwestrowej nocy opublikowała jednak post, w którym żali się na swoje złe samopoczucie. Leżąc na kocu, pozuje ze smutną miną w koszulce projektu Ady Fijał.

Kurdej-Szatan zmęczona na wakacjach

Zmęczenie na wakacjach może wydawać się oksymoronem i rzadką przypadłością, która jednak przytrafiła się Barbarze Kurdej-Szatan. Aktorka jeszcze wczoraj opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pełna energii biega po plaży i z ekscytacją czeka na tę nietypową sylwestrową noc spędzoną w tropikach. 

Wbiegam w Nowy Rok pełna pozytywnych emocji i dobrego nastawienia. To będzie mój pierwszy sylwester na plaży. Hakuna Matata! - czytamy na profilu gwiazdy. 

Dzień później Barbara nie miała już tak dobrego humoru. Aktorka narzeka na zmęczenie, które jak twierdzi, nie jest skutkiem zbyt hucznej zabawy i kaca. 

Jak tam samopoczucie pierwszego dnia 2021 roku? Ja karmię, więc to nie kac, ale jakiś ogólny tropikalny zmęcz mnie dopadł. Widzicie, czy na mrozie czy pod palmą, różnie bywa - wyznała. 
 

Pomimo złego samopoczucia Kurdej-Szatan pokusiła się o zareklamowanie koszulki z napisem "GÓCZI", która została zaprojektowana przez jej koleżankę z branży, Adę Fijał

Ważne, że koszulka Góczi jest. Pierwszego dnia roku spełnię dobry uczynek i przekażę Wam, że jeśli chcecie taką extra koszulkę pomysłu @adafijal, to jest ona do wylicytowania na rzecz WOŚP. 

Mamy nadzieję, że Basia wkrótce odzyska swoją pozytywną energię - w końcu na rajskie wakacje wybrała się w towarzystwie najbliższych, w tym siostry Katarzyny Kurdej. 

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan o powrocie do obowiązków zawodowych!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.