Marina Łuczenko informuje fanów o pełni księżyca. Przypomniała, co wtedy robi

Marina Łuczenko w pełnię podcina włosy. Uważa, że to dzięki temu są zdrowe i mocne.

Marina Łuczenko jest gwiazdą, która nie tylko aktywnie prowadzi Instagrama, ale i jest w stałym kontakcie z obserwatorami. Gwiazda wielokrotnie udzielała porad czy polecała ulubione przez nią marki. Jakiś czas temu opowiedziała o tym, jak dba o włosy. Zdradziła też, że obcina je tylko w konkretnym czasie.

Zobacz wideo Marina i jej rozmowy z "małym geniuszem"

Marina Łuczenko przypomina o pełni

Marina Łuczenko słynie z pięknej burzy włosów. Uważa jednak, że zdrowy wygląd nie tylko zależy od kosmetyków czy odpowiedniej pielęgnacji, ale i od... pełni księżyca. Według Mariny wpływa ona pozytywnie na włosy, dlatego co miesiąc, kiedy nastaje noc z pełnią, sama podcina końcówki. Jest przekonana, że dzięki temu jej włosy są zdrowe i mocne.

Zazwyczaj sama podcinam włosy. Używam do tego elektrycznej maszynki, którą pożyczam od męża, lub nożyczek, które kupiłam w sklepie fryzjerskim i nie tnę nimi absolutnie nic oprócz włosów. Podcinam je co miesiąc, tylko w pełni księżyca. Odrastają wtedy szybciej i są ładniejsze. Jeżeli zapuszczasz włosy, to tym bardziej podcinaj je co miesiąc, chociaż odrobinkę. Kiedyś zapuszczałam włosy i ich nie obcinałam, a one wcale nie rosły i kruszyły się. Od kiedy zaczęłam podcinać włosy regularnie w pełni księżyca, co miesiąc ścinam około 2,5 cm - wyznała. 

Teraz także przypomniała fanom o pełni, publikując zdjęcie na InstaStroy. Wstawiła emotikonę kobiety obcinającej włosy. Czyżby Marina przygotowywała niespodziankę i już niedługo pokaże się w nowej fryzurze czy ponownie skróciła tylko końcówki?

Marina ŁuczenkoMarina Łuczenko Marina Łuczenko - Instagram

Więcej o:
Copyright © Agora SA