Mateusz Borkowski "Big Boy" pokazał, jak jego ciało wygląda po odchudzaniu. Fani: Szokujesz i zadziwiasz

Mateusz Borkowski znany z programu "Googlebox" jako Big Boy pochwalił się, że zafundował sobie nowe tatuaże. Przy okazji pokazał, jak jego ciało wygląda po odchudzaniu.

Mateusz Borkowski z programu "Googlebox. Przed telewizorem" ma za sobą walkę z otyłością. Gwiazdor TTV przeszedł na dietę, zadbał o odpowiednią ilość aktywności fizycznej i przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Dzięki temu Borkowski zrzucił ponad sto czterdzieści kilogramów. Od metamorfozy minęło już kilka miesięcy, a mężczyzna utrzymuje wagę i dba o siebie. Nic dziwnego, że teraz chwali się efektami swojej pracy. Na Instagramie właśnie opublikował zdjęcie, na którym widać, jak teraz wygląda.

Zobacz wideo Mateusz Borkowski "Big Boy": Po metamorfozie mam większe powodzenie u kobiet

Mateusz Big Boy Borkowski pokazuje efekty odchudzania

Mateusz Borkowski na zakończenie roku 2020 zafundował sobie nowe, kolejne już, tatuaże na nogach. Gwiazdor nie pokazał, jak dokładnie prezentują się nowe "dziary". Na instagramowym zdjęciu widać jednak, że Big Boy ma na łydkach folie, które zabezpieczają świeże jeszcze tatuaże. Jednak to, co zwraca szczególną uwagę, to sylwetka Borkowskiego. Na fotografii doskonale widać, jak po odchudzaniu zmieniło się ciało celebryty. 

 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. Fani byli pod wrażeniem tego, ile pracy gwiazdor włożył w przemianę. Pojawiły się też głosy, że zdjęcie jest piękne w swojej autentyczności - widać, że Big Boy go nie retuszował.

Szacun.
Jak ty mi imponujesz, to sobie nie wyobrażasz. 
Szokujesz i zadziwiasz - pisali.

Tych ostatnich słów Borkowski nie pozostawił bez odpowiedzi. 

Zawsze - śmiał się. 

Nam również nie pozostaje nic innego, jak pogratulować determinacji w pracy nad sobą. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.