"Gogglebox". Sylwia Bomba pokazała świąteczna zdjęcie córki. Antosia świetnie bawiła się podczas sesji

Sylwia Bomba z "Gogglebox" pokazała efekty świątecznej sesji, w której wzięła udział jej córka. Dziewczynka miała do dyspozycji konia na biegunach i wydawała się szczerze zachwycona.

Sylwia Bomba, uczestniczka "Gogglebox" pochwaliła się efektami świątecznej sesji z udziałem córki, dwuletniej Antoniny. Radosna dziewczynka bawiła się w trakcie na koniu na biegunach. Dumna mama nie mogła powstrzymać się przed zamieszczeniem fotek na Instagramie.

Sylwia Bomba z "Gogglebox" pokazuje świąteczne zdjęcia córki

Sylwia Bomba z "Gogglebox" uwielbia święta i udowadnia to na każdym kroku. Już pod koniec listopada zdecydowała się na ubranie choinki i przystrojenie domu kolorowymi ozdobami, upiekła nawet pierniczki. Tłumaczyła wtedy, że ten rok jest dla niej trudny, dlatego chciałby, by magiczny czas trwał jak najdłuższej. 

Sylwia Bomba i MaffashionSylwia Bomba na zdjęciu z czasu połogu. "Słabszy okres w życiu"

Zobacz też: Sylwia Bomba pokazała przygotowania do świąt. Zdradziła, dlaczego tak wcześnie ubiera choinkę

Z kolei kilka dni temu Bomba zaprosiła do swojego domu reporterkę "Dzień Dobry TVN", którą oprowadzała po przystrojonych wnętrzach. Teraz z kolei, by przedłużyć "świąteczny klimat" udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jej dwuletnia córka bawi się na koniu na biegunach, a tyłu widać ozdobne, czerwone skarpety i bożonarodzeniowy wieniec. Ona sama nie zapozowała do zdjęcia z Antosią, bo - jak stwierdziła żartobliwie - nie zmieściłaby się w kadr po świątecznym podjadaniu. 

Ostatni dzień świątecznych klimatów. Na razie zjedliśmy tyle, że nie mieścimy się w kadr. A tak serio, jest to moje ulubione zdjęcie i muszę je wrzucić, póki jeszcze ostatnie świąteczne chwile... Udanego odpoczynku!

Sylwia Bomba"Gogglebox". Córka Sylwii Bomby skończyła dwa lata. Z tej okazji powstała urocza sesja

 

Trzeba przyznać, że dziewczyna wygląda uroczo i wydaje się, że sesja była pretekstem do upamiętnienia miłych chwil, ale też - wnioskując po minie Antosi - okazją do dobrej zabawy na bujanym koniu. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba wspiera środowiska LGBT. "Każdy powinien mieć prawo do bycia sobą"
Więcej o: