Blanka Lipińska podsumowała 2020 rok. Nie zapomniała o Baronie: Pokochałam mężczyznę, który zmienił mnie na zawsze

Blanka Lipińska wstawiła na Instagram podsumowanie 2020 roku. We wpisie wymieniła swoje zawodowe sukcesy, a także wspomniała o Baronie, z którym niedawno się rozstała.

Początek nowego roku to czas na podsumowania, realizację postanowień i symboliczne rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Z okazji do przyjrzenia się wydarzeniom z 2020 roku skorzystała Blanka Lipińska. Autorka erotyków ma za sobą burzliwe 12 miesięcy, podczas których zdążyła związać się i rozstać z Baronem z grupy Afromental, a także odniosła duże sukcesy zawodowe. W lutym ubiegłego roku odbyła się premiera filmu na podstawie jej powieści "365 dni", a jakiś czas temu produkcja zadebiutowała na platformie Netflix. Film odbił się dużym echem na świecie, jednak bynajmniej nie ze względu na jego walory artystyczne. Niektórzy zarzucali mu gloryfikowanie gwałtu i wzmacnianie szkodliwych mitów związanych z przemocą seksualną. Głos w sprawie zabrała między innymi wokalistka Duffy, ofiara seksualnych nadużyć.

Duffy, Blanka LipińskaDuffy była porwana i gwałcona. "365 dni" ją zbulwersowało. Napisała list do CEO Netfliksa. "Bagatelizuje przemoc seksualną"

Blanka Lipińska podsumowała na Instagramie 2020 rok. Nie zapomniała o związku z Baronem

Blanka Lipińska zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które okrasiła podsumowaniem 2020 roku. Autorka książek wymieniała swoje sukcesy, a także wspomniała o relacji z Baronem. Przyznała, że to "mężczyzna, który zmienił ją na zawsze":

To będzie bardzo niepoprawne co napisze, ale rok 2020 był dla mnie pięknym, wspaniałym i bardzo łaskawym czasem. Odpoczęłam jak nigdy. Mój film odniósł międzynarodowy sukcesu. Moje książki zostały przetłumaczone na dziesiątki języków i wydane na całym świecie. Poznałam i pokochałam mężczyznę, który zmienił mnie i moje życie na zawsze. Podjęłam decyzje i zrealizowałam postanowienia, z którymi zwlekałam latami. Rok 2020 podobno był rokiem karmy.
Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje szpilki swojego projektu i bezcenny autograf

35-latka nawiązała także do pandemii koronawirusa i zastanawiała się nad jej symbolicznym sensem:

To był dziwny rok, szybki, zaskakujący i inny niż każdy z tych, które już przeżyłam. To był rok, który zmienił cały świat, ale zamiast go nienawidzić, zastanówmy się, czy aby lekcja, którą ze sobą niesie, nie była nam potrzebna.
 

Nie zapomniała także o noworocznych życzeniach:

W Nowym Roku życzę Wam, byście nie czuli strachu! Byście z ufnością i pewnością szli po swoje, niezależnie czym to będzie. Życzę Wam spokoju, miłości i akceptacji. A tym, którzy jeszcze się zastanawiają, życzę, by zaczęli żyć.

Pod wpisem Blanki pojawiły się dziesiątki komentarzy fanów, którzy życzyli swojej idolce pomyślności:

I oby to był tylko rozpęd dla ciebie.
Tak jak mówisz, trzeba czerpać lekcje z doświadczeń, wszystkich doświadczeń.
I nadal pisz tak niepoprawnie! Pięknego, pełnego nowych wyzwań 2021.

Baron, Blanka Lipińska, Antoni Królikowski, Joanna OpozdaLipińska i Baron ogłosili swój związek, a potem się rozstali. Inne gwiazdy też miały dużo miłosnych przygód w 2020 roku

A Wy, czego życzycie Blance Lipińskiej?