"Familiada". Kolejna kontrowersja w programie. Nie zaliczono odpowiedzi

Kultowy program "Familiada" zaliczył kolejną wpadkę? Tak sądzą niektórzy widzowie. Wszystko przez to, że nie uznano mało precyzyjnej odpowiedzi.

Program "Familiada" gości na antenie TVP2 od wielu lat i nadal cieszy się sporą popularnością - zawsze można liczyć na kolejny suchy żart prowadzącego Karola Strasburgera czy zabawną pomyłkę jakiegoś uczestnika. Niestety ostatnio program ma zdecydowanie gorszy czas. W czwartkowym wydaniu 2678. odcinka nie została zaliczona odpowiedź, którą można by właściwie uznać za poprawną. Filmik obiegł już sieć. 

ZOBACZ TAKŻE: "Familiada" kończy 26 lat. Więcej niż jedno zwierzę to lama, czy owca? Przypominamy legendarne wpadki z teleturnieju

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

"Familiada". Kolejna wpadka w programie

"Familiada" wciąż dostarcza widzom, którzy siadają przed telewizorami, niemałych emocji - zwłaszcza wtedy, gdy zdarzają się pomyłki, jak nie uczestników, to samej produkcji. W ostatnim odcinku Karol Strasburger zadał z pozoru bardzo łatwe pytanie, ale odpowiedzi nie zaliczył. 

Chodziło o potrawy z cynamonem. Uczestnikom udało się odgadnąć następujące dania: szarlotka, kawa, grzaniec, ciasteczka i piernik. Drużyna "Poldki" postawiła na potrawę, którą wiele osób jadło w dzieciństwie. Jest to gotowany ryż z dodatkiem cynamonu, a czasem i jabłek.

Karol Strasburger, usławszy odpowiedź "ryż z cynamonem" stwierdził, że jest błędna. Chwilę później jako tą prawidłową wskazał... ryż z jabłkami. Według widzów odpowiedź uczestników była bardzo bliska tej poprawnej, zatem powinna zostać zaliczona.

Moim zdaniem odpowiedź powinna zostać uznana... - czytamy pod filmikiem.

Całość możecie zobaczyć poniżej:

 

A wy co o tym sądzicie? Puryści pewnie powiedzą, że ryż z cynamonem to nie to samo, co ryż z JABŁKAMI i cynamonem. Jak widać również w "Familiadzie" nie ma miejsca na domysły - liczy się tylko precyzja.

Więcej o: