"Familiada". Karolina, Anna i Ewa zaliczyły koncertową wpadkę. "To się czasami myli"

"Familiada" zaskoczyła uczestniczki. Dwie bez mrugnięcia okiem odpowiedziały błędnie, trzecia zawahała się i... też poległa. A pytanie było - co oczywiście oceniamy z pozycji kanapy - wyjątkowo łatwe.

"Familiada" wciąż dostarcza widzom niemałych emocji, którzy w niedzielę siadają przed telewizorami. Tym razem w teleturnieju udział wzięły panie: Karolina, Anna i Ewa. Niestety, wygrać nie wygrały, ale za to przejdą w pewnym stopniu do historii programu, ponieważ udało im się zaliczyć "piękną" wpadkę. Może nie jest to odpowiedź na miarę "owcy/lamy", ale też wyszło zacnie.

"Familiada". Państwo, którego nazwa składa się z więcej niż jednego członu to...

Panie pokonało dość proste pytanie, na które jeszcze dodatkowo miały już na tablicy trzy podpowiedzi. Brzmiało ono:

Państwo, którego nazwa składa się z więcej niż jednego członu to...

Kiedy siedzi się na kanapie i słucha takich pytań, do głowy przychodzą oczywiście różne błyskotliwe możliwości, i każda z nich jest dobra: Nowa Zelandia, Bośnia i Hercegowina, Republika Południowej Afryki, Stany Zjednoczone... Kiedy jednak stoi się w studio "Familiady" i odpowiedź musi przyjść natychmiast, robi się problem.

Karolina, Anna i Ewa właśnie przed takim problemem stanęły. Najpierw Ewa błyskawicznie powiedziała "Los Angeles", Karolina jeszcze szybciej powtórzyła odpowiedź i dopiero Anna zawahała się. Poprosiła o powtórzenie pytania, pomyślała przez moment i... niestety, również się nie udało (ale tu przynajmniej było blisko, bo jednak Ameryka Południowa jako taka państwem nie jest). Nagranie z występu pań oczywiście już trafiło na YouTube'a i wy również możecie je obejrzeć:

 

Po zakończeniu zdjęć panie tłumaczyły, co takiego stało się, kiedy usłyszały pytanie.

To duży stres i zamieszanie. To się czasami myli. Usłyszałyśmy "miasto". Wszystko wymienimy, co znamy! - mówiły Anna i Karolina.

Cóż dodać. Z kanapy to każdy mądry.

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo
Więcej o: