Edyta Pazura w sylwestrowej sukience. Mini, golf i cekiny. Fani pod wrażeniem. "Ogień"

Edyta Pazura pokazała się obserwatorom w kreacji, którą przygotowała na ostatni wieczór roku. Fani nie kryją zachwytu.

Odkąd Edyta Pazura poznała Cezarego Pazurę, przeszła spektakularną metamorfozę. Żona słynnego aktora zmieniła styl, a jej wysmakowane stylizacje zbierają same pozytywne komentarze. Edyta śledzi najnowsze trendy i doskonale wie, jak wybierać kreacje, by stawały się one inspiracją dla fanów.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Na instagramowym profilu Edyty Pazury pojawiło się zdjęcie w sylwestrowej sukience, którą przygotowała na dzisiejszy wieczór. 

Edyta Pazura w sukience na sylwestra

Nic dziwnego, że stylizacje Edyty Pazury spotykają się z aprobatą. Zobaczcie tylko, jaką kreację wybrała na sylwestrową noc. Żona Cezarego Pazury ubrała się w swoją ulubioną cekinową sukienkę, która, jak przyznała na blogu, ratuje ją podczas wielu imprez u znajomych.

 

Edyta Pazura zdradziła, że sukienkę zakupiła już jakiś czas temu w Warsaw Concept Store w Galerii Mokotów.

Jak widać nie rezygnuję z Sylwestrowego szaleństwa. Tuż przed północą herbata rumiankowa i nacieranie obolałych pleców Amolem. Raz przespałam Nowy Rok, a rok później wylądowałam na SORze. Kobieta zmienną jest - napisała przy najnowszym zdjęciu.

Zaprezentowana przez Edytę stylizacja przypadła do gustu obserwatorom, którzy licznie skomplementowali wygląd żony aktora.

Jaka kiecka piękna, oczywiście właścicielka piękniejsza.
Pięknie wyglądasz w tej sukience.
Ogień! - pisali użytkownicy Instagrama.

My zgadzamy się z opiniami internautów, Edyta wygląda zjawiskowo. Tegoroczną imprezę sylwestrową celebrytka spędzi w otoczeniu najbliższych, do czego zachęca także swoich fanów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.