Jak mieszkają Cezary i Edyta Pazurowie? Te wnętrza robią wrażenie. Biuro jest piękne

Edyta i Cezary Pazurowie mieszkają w pięknej posiadłości. Dom choć duży, jest też bardzo przytulny. Na pierwszy rzut oka widać, że Edyta ma smykałkę do urządzania wnętrz, poczucie estetyki i gust. Zobaczcie, jak wyglądają wnętrza ich domu.
Dom Edyta Pazura Dom Edyta Pazura Edyta Pazura - Instagram

Kuchnia

Kuchnia to serce domu. Nic więc dziwnego, że to właśnie w tym pomieszczeniu spędza się najwięcej czasu. Zarówno Edyta, jak i Cezary, postawili więc na wygodę połączoną z piękną klasyką. W kuchni nie brakuje białych mebli, żyrandola w stylu glamour i ozdobnej posadzki. Uwagę zwraca także vintage kuchenka.   

Edyta Pazura
Edyta Pazura - Instagram

Edyta Pazura Edyta Pazura Edyta Pazura - Instagram

Jadalnia

Jasna jadalnia również w stylu vintage jest połączona z przestronną kuchnią. Jednak tutaj króluje krata i drewno. Po zamieszczonych zdjęciach widzimy, że Edyta zwraca niezwykłą uwagę na szczegóły. Światełko nad stołem, półka w stylu rustykalnym i żyrandol w kształcie imbryków to świetny pomysł. 

Edyta Pazura
Edyta Pazura - Instagram

Edyta Pazura
Instagram.com/ edyta_pazura

Edyta Pazura Edyta Pazura Edyta Pazura - Instagram

Salon

Salon jest chyba największym pomieszczeniem w ich domu. Znajduje się w nim sporych rozmiarów szara kanapa, białe meble oraz telewizor. Największe wrażenie robi jednak kominek. Nie brakuje też rodzinnych zdjęć, kwiatów oraz dodatków. 

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Instagram.com/ edyta_pazura

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Edyta Pazura - Instagram
Edyta Pazura Edyta Pazura Edyta Pazura - Instagram

Gabinet

To część domu jest zdecydowanie wyjątkowa. Miejsce pracy Edyty Pazura to piękny, błękitny sekretarzyk rodem z dawnych lat. Jak udało nam się sprawdzić, cena mebla jest uzależniona od indywidualnego projektu, jednak za podobne modele możemy nabyć za około 445 funtów, czyli ponad 2 tysiące złotych..Z pewnością jego kolor ożywia wnętrza domu Pazurów.

Edyta Pazura
Screen z Instagram.com/ edyta_pazura

Edyta Pazura z córką Ritą Edyta Pazura z córką Ritą Instagram.com/ edyta_pazura

Łazienka

Ta część domu również jest w podobnym stylu, co reszta. W łazience także króluje biel połączona z szarością. 

Edyta Pazura
Instagram/edyta_pazura/

Dom Cezarego Pazury i Edyty Pazury Dom Cezarego Pazury i Edyty Pazury Fot. Instagram/ edyta_pazura

Sypialnia

Tutaj największe wrażenie robi przestrzeń. Pomieszczenie jest bardzo eleganckie i stylowe. Wszystko dzięki połączeniu bieli, szarości i beżu. Do tego piękne lustro i wyszukane dodatki. Jednak największą ozdobą jest tu łóżko z tapicerowanym zagłówkiem. Aksamitny materiał pięknie dodaje szyku.  

Edyta Pazura Edyta Pazura instagram/edyta_pazura

Dodatki

To, że Edyta Pazura uwielbia dodatki, nie jest dla nikogo nowością. Jednak trzeba przyznać, że jest mistrzynią w ich łączeniu. Ciekawe lampy, rustykalne meble i akcesoria to strzał w dziesiątkę. W prawie każdym pomieszczeniu znajdują się też rodzinne zdjęcia i kwiaty. 

Edyta Pazura
instagram/edyta_pazura

Edyta Pazura
Instagram/ @edyta_pazura

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.