Gdy w mediach pojawiła się informacja, że ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego odbędzie się w hotelu Drob w Urszulinie, było pewne, że od samego rana pod obiektem zaczną gromadzić się fotoreporterzy, chcąc uchwycić wyjątkowy dzień pary. Paparazzi zostali mile zaskoczeni. Przygotowano dla nich kawę i ciasto. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły wielkiego dnia zakochanych.
Uroczystość odbyła się w malowniczym zakątku Lubelszczyzny, w otulinie Poleskiego Parku Narodowego. To miejsce, pełne lasów, jezior i łąk, idealnie podkreślało romantyczny charakter dnia i sprzyjało spokojnej, intymnej atmosferze uroczystości. Na przyjęcie zaproszono 140 gości, którzy mogli w pełni cieszyć się niepowtarzalnym klimatem miejsca i starannie przygotowanymi dekoracjami. Jak podaje "Fakt", para młoda zadbała o każdy detal - od eleganckiej sali weselnej po bogactwo żywych kwiatów, które dodawały całości naturalnego uroku. Zdjęcia z wnętrza sali weselnej potwierdzają, że każdy element został przemyślany i dopracowany. Połączenie klasycznych ślubnych dekoracji, jasnych kwiatów i naturalnego otoczenia stworzyło niezapomniany klimat, który na długo pozostanie w pamięci nowożeńców i ich gości.
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już po ślubie! Na oficjalnym profilu aktorki na Facebooku pojawiło się pierwsze zdjęcie z ceremonii i natychmiast rozpaliło wyobraźnię fanów. Na fotografii widać szczęśliwą parę w niezwykle eleganckiej oprawie. Cichopek zachwyca w klasycznej, białej sukni, trzymając w dłoniach bukiet białych kwiatów. U jej boku stoi Maciej Kurzajewski w ciemnym garniturze i białej koszuli. Wspólne ujęcie emanuje spokojem, miłością i radością. Za parą widać stylowo udekorowaną przestrzeń - złote elementy, kwiatowe kompozycje i świece tworzą nastrojową, romantyczną scenerię. Pod postem szybko pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami. Internauci nie kryli wzruszenia: "Wyglądacie obłędnie", "Przepięknie się prezentujecie", "Obłędna kreacja!" - pisali fani, zachwyceni tym wyjątkowym kadrem. Więcej na temat ślubnej stylizacji gwiazdy możecie przeczytać TUTAJ.
Skandaliczne zachowanie Trumpa. Dotykał żonę po pośladkach przy królu. Zdjęcie trafiło do sieci
Poruszający list rodziców Łukasza Litewki. Te słowa łamią serce. "Synku, syneczku drogi..."
Pogrzeb Łukasza Litewki. Tłumy żałobników żegnają posła
Królewskie menu na kolacji w Białym Domu. Nie do wiary, jaki tort podano gościom
Doda w tłumie żałobników. Żegna przyjaciela Łukasza Litewkę [ZDJĘCIA]
Niebywałe, jak zachował się Donald Trump przy królowej Camilli. Aż odebrało jej mowę
Szymona Hołowni nie będzie na pogrzebie Łukasza Litewki. Wyjaśnił powód
Mocna reakcja Szelągowskiej po streamie Łatwoganga. "Nie ma pani pojęcia, czy i jak pomogłam finansowo"
Żona Poczobuta opublikowała nowe zdjęcie. Spotkała się z mężem