Więcej ciekawych newsów o gwiazdach z polskiego i zagranicznego show biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl
Joanna Opozda ma za sobą ciężkie miesiące. Musiała zmierzyć się z medialną aferą z udziałem ojca, gdy jej ciąża była zagrożona. Na domiar złego rozstała się z Antonim Królikowskim. Po kilkumiesięcznej przerwie wróciła do pracy, a ostatnio pojawiła się na pierwszej większej imprezie branżowej po narodzinach Vincenta.
Aktorka przyznała, że uwielbia spędzać czas z synem i już się do tego przyzwyczaiła. Gdy ma jednak ochotę na czas tylko dla siebie, może liczyć na jedną osobę.
Joanna Opozda powoli wraca do pracy, a w opiece nad Vincentem pomaga jej mama. W rozmowie z Plotkiem wyznała, że kiedy bierze udział w eventach, zostawia syna pod opieką babci.
Mama mi pomaga bardzo. Nie wiem, czy się dużo wysypiam, nie da się dobrze wysypiać. Jakoś mniej śpię i o dziwo daję radę. Mam energię. Dzisiaj spałam bardzo krótko, a jestem pełna sił.
Joanna Opozda jest pewna, że zostawia syna w dobrych rękach. Mama pomagała jej od razu po porodzie. Pod nieobecność jest zasypywana zdjęciami i filmikami z udziałem Vincenta.
Cały czas dostaję zdjęcia, dostaję wideo, cały czas pytam. Wiem, że jest bezpieczny z moją mamą. Bardzo ją kocha i jest zżyty. Tuż po narodzinach mama go od razu kangurowała, więc jest w dobrych rękach.
Joanna Opozda przyznała, że w ostatnim czasie nie może spać długo, jednak stara się budzić codziennie z pozytywnym nastawieniem. Dzięki Vincentowi nie jest to trudne. Więcej o relacji z synem i o tym, jak wpłynęły na nią ostatnie miesiące, dowiecie się z materiału wideo.
Tiger Woods zatrzymany po wypadku. Wyszło na jaw, co przy nim znaleziono
Andrzej z Plutycz pokazuje kulisy remontu w domu. Niebywałe, co udało mu się znaleźć
Willa Kwaśniewskich na Mazurach robi wrażenie. Tam odpoczywają od miejskiego zgiełku
Maja Staśko wzięła ślub. 31 marca pokazała rzadki kadr z partnerem
Luksusowa willa Amaro, w której mieszkała Rozenek, znow w sprzedaży. Cena? Złapiecie się za głowy
Pola Wiśniewska wbija szpilę Michałowi Wiśniewskiemu. Opublikowała wpis, który uderza w jej (jeszcze) męża
18-latek z "Must Be the Music" dostał pismo od prawnika rodziców. Poszło o słowa, które powiedział w programie
Językowa wpadka Karola Nawrockiego. Nie do wiary, jak napisał "Polska" po angielsku. Tak go tłumaczą
Krzywy ma jasne zdanie o młodych wokalistach. Wspomniał o Sanah. "Nie wiem, czy to taka moda..."