Małgorzata Rozenek-Majdan przykłada dużą wagę do wyglądu, o czym otwarcie mówi w mediach. Tym razem jednak postanowiła zaskoczyć fanów metamorfozą swoich włosów. Fani celebrytki w komentarzach nie mogą się nachwalić.
10 listopada Rozenek postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych rolką, na której pokazała, jaką przemianę przeszły jej włosy. Dotychczasowo mogliśmy podziwiać gwiazdę w długich, blond włosach, które zarówno często prostowała, jak i kręciła - w zależności od okazji. Rozenek pokazała się jednak w nowej odsłonie. Choć kolor się nie zmienił, aktualnie jej włosy są mocno pocieniowane i zarazem krótsze. Na nagraniu widać, że nadano im również sporo objętości. Fani Rozenek nie kryją, że zmiana fryzury bardzo przypadła im do gustu.
"Super włoski, tak pasują", "Pięknie, pani Małgosiu", "Pani Małgorzato, cudownie w tej fryzurze", "O wiele bardziej wolę cię Małgosiu w takich wycieniowanych włosach", "Piękna długość i kolor. Klasa", "Marzenie mieć takie włosy" - mogliśmy przeczytać pośród licznych komentarzy internautów.
Na początku listopada ukazał się wywiad Rozenek u Żurnalisty. Jak się okazało, gwiazda poruszyła w nim m.in. temat sporu z Karoliną Korwin Piotrowską. Przypomnijmy, że w sierpniu Rozenek udała się wraz z koleżankami na koncert Jennifer Lopez, skąd udostępniła ich wspólne zdjęcie. Dziennikarka udostępniła później fotografię i kąśliwie skomentowała wygląd prezenterki oraz jej znajomych. "Ona wie, że ma armię klonów, które albo są bezmyślne, bezkrytyczne, albo tak sprano im mózgi" - napisała Korwin Piotrowska. Rozenek zdecydowała skomentować sprawę w podcaście. - Rykoszetem dostały bliskie mi osoby. (...) Wchodząc do show biznesu i decydując się na popularność, wzięłam totalnie na klatę to, że będę budziła różne emocje i że bardzo często te negatywne będą głośniejsze niż te wspierające - powiedziała celebrytka. Więcej przeczytacie w artykule: "Rozenek reaguje na przytyki Korwin Piotrowskiej. Jasno wyznaczyła granice".
Ogromna metamorfoza Darii z "Love is Blind" robi furorę. W sieci zawrzało po zwiastunie reunion
Lubomirski-Lanckoroński zaskoczył wyznaniem o kobietach. Mówi wprost, czy musiałaby pracować
Anna Lewandowska ma powody do radości. Pojawiła się na okładce hiszpańskiego czasopisma
Mocna reakcja dziennikarki na wypowiedź posła Konfederacji. Nie wytrzymała
"Przypalona żelazkiem" koszula Szczęsnego kosztuje krocie. Lepiej usiądźcie
Uczestnik "Top Model" został skazany. Michał G. wydał oświadczenie
Afera o nową fryzurę Huberta Urbańskiego. W końcu nie wytrzymał. "Ręce opadają"
41. urodziny Poli Wiśniewskiej w cieniu życiowych zmian. List od dzieci łapie za serce
Zamieszanie wokół reunion "Love is Blind: Polska". Widzowie natychmiast to wychwycili