26 października gwiazdy zebrały się licznie na evencie "Kobieta Roku Glamour", podczas którego wyróżniono najpopularniejsze twarze polskiego show-biznesu za ogromne zaangażowanie w dalszy rozwój kariery i nieskończone pokłady ambicji. Na ściance można było oglądać naszych rodzimych celebrytów w niezwykłych stylizacjach. Nagle pojawiła się Klaudia Halejcio, która bardzo zaskoczyła. Wyglądała jak królowa ubrana w jeans.
Klaudia Halejcio uwielbia eventy, które są doskonałą okazją ku temu, aby się wystroić. Uwielbia się wyróżniać z tłumu, a jej stylizacje zawsze są bardzo wyszukane. Na "Kobietę Roku Glamour" celebrytka wybrała długą jeansową sukienkę z rozcięciem eksponującym nogi. Ciągnął się za nią bardzo długi tren, jednak to dopiero początek.
Jeśli chodzi o dodatki, i tutaj wszystko zagrało. Aktorka wybrała długie kolczyki z połyskującymi od światła kamieniami, które idealnie pasowały do pierścionków. Te jednak nie były zbyt widoczne. Dla podbicia iście królewskiego looku założyła błękitne rękawice z tiulu. Jeśli chodzi o buty, tu obyło się bez większych szaleństw. Zdecydowała się na jasne szpilki. Więcej zdjęć Klaudii Halejcio z eventu "Kobieta Roku Glamour" znajdziesz w naszej galerii na górze strony.
Tego wieczoru Klaudia Halcjio miała okazję bawić się w towarzystwie celebrytów, którzy dzięki ciężkiej pracy dotarli na sam szczyt. My już jakiś czas temu zapytaliśmy, czy rozpoczynając przygodę z aktorstwem, wiedziała, że uda jej się zbudować tak poważną markę osobistą. - Determinacja, ciężka praca, poświęcenie i oczywiście jakaś część talentu. Bo bardzo dużo jest zdolnych ludzi, jest dużo zdolniejszych aktorek ode mnie, które kończą szkołę, poświęcają życie, a gdzieś tam to nie idzie, bo musi być wiele czynników [spełnionych - red.]. Ja zawsze uważałam, że jestem bardzo pracowita. Jak czegoś nie potrafiłam, to starałam się ciężką pracą do tego dojść - przyznała Klaudia Halejcio w rozmowie z Plotkiem.
Wygląda jak z butiku, a to Sinsay. Komplet w dwóch kolorach za mniej niż 100 złotych
Tak Kaczyński przywitał się z Dobrosz-Oracz. Wszystko się nagrało
Restaurator żałuje udziału w "Kuchennych rewolucjach". Padły mocne słowa
Kossakowski wybrał życie z dala od show-biznesu. Tym się dziś zajmuje 54-latek
Miszczak "otworzył puszkę Pandory". Ekspertka tłumaczy, dlaczego mógł zrobić to właśnie teraz
14 kwietnia Prokop wydał oświadczenie. Po 20 latach wspólnego życia rozstał się z żoną
Pokazali, co zrobiła Meghan podczas wizyty w Australii. Internauci rozjuszeni
Baron miał podróżować z dzieckiem? Policja przekazuje nowe informacje ws. wypadku
Gessler publikuje zdjęcia, które wcześniej usunęła. "Legendy o piciu wyssane z palca"