Jessica Ziółek i Magda Stępień w klasycznej czerni. Patrzymy na garnitur Anny Wendzikowskiej. Klasa! [ZDJĘCIA]

Anna Wendzikowska wydała książkę "Ku szczęściu" i na jej premierę zaprosiła plejadę gwiazd oraz celebrytek. Kto się pojawił na wydarzeniu? Nie zabrakło Jessiki Ziółek i Magdy Stępień.

W czwartek 19 października odbyła się premiera książki "Ku szczęściu. Moja droga do spełnienia i wewnętrznego spokoju" Anny Wendzikowskiej. Jak można wnioskować po tytule, pozycja ta dotyczy wewnętrznej przemiany dziennikarki. "Dziś jestem szczęśliwa. Jednak nie zawsze tak było. Moja historia -historia, którą chcę ci opowiedzieć i którą chcę cię zainspirować za pośrednictwem tej książki - zaczyna się od kryzysu. Od momentu, w którym moje z pozoru idealne życie przypominało egzystencję chomika w kołowrotku. Goniłam za zewnętrznymi celami, nawet je osiągałam, tylko że to nie mogło mnie uleczyć z poczucia wewnętrznej pustki. Choć inni mnie chwalili, dla siebie samej wciąż byłam "nie dość dobra". Wtedy tego nie wiedziałam, ale dziś mam już tę świadomość: nie lubiłam siebie i tyle" - czytamy w opisie książki. Publikacja najwyraźniej zainteresowała spore grono celebrytów, którzy postanowili pojawić się na premierze. 

Zobacz wideo Kalczyńska o pracy... w liceum! Nie narzeka na nudę

Gwiazdy na premierze książki Anny Wendzikowskiej. Nie zabrakło gorących nazwisk

Oczywiście na premierze nie zabrakło gwiazdy wieczoru, czyli autorki Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka postawiła na stylowy look - założyła szary, oversize'owy garnitur, który składał się z luźnych spodni o fasonie "dzwonów", sięgających aż do ziemi i zakrywających buty, oraz tak samo luźnej marynarki. Do tego dopasowała biały top. Całość prezentowała się bardzo klasycznie, a jednocześnie dzięki fasonom - modnie. 

Na wydarzeniu pojawiła się też dawno niewidziana Jessica Ziółek, czyli eks WAG Arkadiusza Milika, z którym rozstała się aż po dziesięciu latach związku. Na premierę książki włożyła czarne i luźne spodnie, biały top i... bolerko. Nie da się ukryć, że tego ostatniego elementu nie widzieliśmy od lat 90., ale najwyraźniej wraca do łask.

Z kolei Magda Stępień wybrała czerń, która zdominowała jej stylizację. Modelka miała na sobie czarny golf i czarną spódnicę mini. Do tego dopasowała cienkie czarne rajstopy oraz brązowe botki. Można podejrzewać, że nie każdy stylista doceniłby to połączenie, ale jednego ukryć się nie da - Magda Stępień wie, co zrobić, żeby wyeksponować swoje długie nogi i nie przeszkadzają jej w tym nawet botki. Poza wyżej wymienionymi celebrytkami na premierze pojawili się: Anna Kalczyńska, Joanna Osyda czy Andrzej Sołtysik z żoną Patrycją. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.