Jessica Ziółek pierwszy raz o rozstaniu z Arkadiuszem Milikiem. Wyznała, dlaczego ich relacja się rozpadła

Jessica Ziółek przez dekadę spotykała się z Arkadiuszem Milikiem. Ich związek zakończył się nagle i nigdy nie zdradzili powodów rozstania. W końcu przerwała milczenie.

Pogłoski o rozstaniu Arkadiusza Milika i Jessici Ziółek były niemałym zaskoczeniem dla fanów pary. Zaczęli się oni spotykać mając zaledwie 18 lat i tworzyli udaną relację przez niemal dekadę. W czerwcu 2019 roku ich związek wszedł na kolejny poziom i zaręczyli się podczas wakacji w Grecji. Wszystko wskazywało więc na to, że spędzą ze sobą lepsze życia. Niestety, z początkiem 2021 roku Ziółek potwierdziła, że postanowili się rozstać. Po latach zdradziła powód.

Zobacz wideo Polskie WAGs to dziś prawdziwe piękności, a jak wyglądały kiedyś? Czasami trudno je poznać

Jessica Ziółek o powodach rozstania z Arkadiuszem Milikiem 

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik nigdy wprost nie odnieśli się do powodu rozstania. Każde z nich zaczęło sobie układać życie od nowa. Celebrytka zaręczyła z Miłoszem Mleczko, który również jest piłkarzem. Z kolei Milik związał się z influencerką Agatą Sieramską. Ziółek nie ukrywa jednak, że z byłym partnerem przeżyła wiele pięknych chwil. Z uwagi na młody wiek coś ich jednak poróżniło. 

Jessica Ziółek miała ostatnio okazję bardzo szczerego wywiadu "Super Expressowi", w którym po raz pierwszy odniosła się do rozstania z piłkarzem. Zaczęli się spotykać wkraczając w pełnoletność i przeżyli razem wiele pięknych chwil. Byli ze sobą bardzo blisko, jednak w pewnym momencie ich relacja przestała przypominać typowy związek. Traktowali się jak rodzeństwo.

Do rozpadu związku przyczyniło się to, że razem dorastaliśmy. Czasami miłość nie wystarcza w tym świecie, trzeba mieć też coś więcej. Nasza relacja zaczęła się zmieniać, a my traktowaliśmy się bardziej jako rodzeństwo niż jako para. Nie przetrwaliśmy, pomimo tego, że znam przykłady - mówiła Jessica Ziółek w rozmowie z "Super Expressem".

Jessica Ziółek utrzymuje kontakt z Milikiem

Wiele wskazuje na to, że Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik rozstali się w bardzo dobrych relacjach. W wywiadzie celebrytka wspomniała, że wciąż utrzymuje kontakt z byłym partnerem. Nie żywią do siebie urazy. "Można przetrwać, a nasz związek nie przetrwał. Nadal utrzymuję z Arkiem kontakt, więc nie jest chyba tak źle" - dodała. Przypominamy, że para poinformowała o rozstaniu w bardzo subtelny sposób. Zmienili jedynie status na Facebooku, a Ziółek przestała się pokazywać w pierścionku zaręczynowym. Zdjęcia Arkadiusza Milika i Jessici Ziółek znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.