"To ty, Val?" Kilmer przez lata miał kłopoty z nadwagą. Teraz tak drastycznie schudł, że trudno go poznać

Jeden z najsłynniejszych twardzieli Hollywood nie przypomina już siebie sprzed kilku lat.

Val Kilmer nie bez powodu został gwiazdą kina akcji. Jego umięśniona sylwetka sprawiała, że zazwyczaj był obsadzany w rolach twardzieli. Ale to się zmieniło.

Na najnowszych zdjęciach, aktor nie przypomina samego siebie. Prze ostatnich kilka lat aktor zmagał się z nadwagą. Teraz drastycznie schudł i bardzo się postarzał, a po sporych gabarytach nie pozostał nawet ślad. Val Kilmer, znany m.in. z roli Batmana w filmie "Batman Forever", został przyłapany przez fotoreporterów przed swoim domem w Los Angeles. Na zdjęciach widzimy przygarbionego, starszego pana w okularach i aż trudno nam uwierzyć, że to naprawdę on.

<< ZOBACZ, JAK ZMIENIŁ SIĘ VAL KILMER >>

Trochę ponad miesiąc temu Val pokazał kilka selfie bez koszulki. Wyglądał szczuplej niż kiedyś, ale wciąż dobrze i zdrowo - zauważył Daily Mail.

To wtedy na Twitterze pokazał to zdjęcie:

Val KilmerVal Kilmer Twitter.com/ValEKilmer Twitter.com/ValEKilmer

O najnowszych fotografiach aktora nie można już tego powiedzieć i póki co przestał też dzielić się z fanami jakimikolwiek prywatnymi zdjęciami. Wiadomo, że w najbliższym czasie aktor miał się pojawić w kilku projektach. Deadline.com informuje , że film "Prawdziwy Geniusz", w którym w 1985 roku zagrał Kilmer, ma zostać pokazany jako serial telewizyjny, a w przyszłym roku fani będą mogli podziwiać Kilmera w musicalu.

Mamy nadzieję, że jego obecny wygląd to część przygotowań do kolejnej roli.

jus

Więcej o: