Podcięte żyły i spora dawka leków. Paris Jackson nie radziła sobie z depresją

Paris Jackson czuje się już lepiej po nieudanej próbie samobójczej.

Paris Jackson w środę trafiła do szpitala, po zgłoszeniu dotyczącym próby samobójczej.

Paris fizycznie czuje się dobrze i otrzymuje adekwatną opiekę medyczną - powiedziała portalowi People.com Sandra Ribera, adwokat babci Paris, Katherine Jackson, która jest jej prawnym opiekunem. - Bycie wrażliwą 15-latką jest trudne, nieważne kim jesteś. Jest to szczególnie ciężkie, kiedy stracisz najbliższą ci osobę. Proszę o uszanowanie prywatności Paris i jej rodziny.

Potwierdziły się informacje, że Paris Jackson podcięła sobie nadgarstki nożem kuchennym i wzięła 20 tabletek ibuprofenu. Obecnie jest w stanie stabilnym, wciąż w szpitalu, na oddziale psychiatrycznym.

REUTERS

Według źródła związanego z rodziną Jacksonów, Paris od dawno walczyła z depresją.

Paris od długiego czasu była w bardzo głębokiej depresji. Miała napady szału, złości i agresji, kopała, krzyczała i cięła się - mówi źródło w People.com.

Zdjęcia z końca kwietnia tego roku potwierdzają to. Na ręku Paris widać całą masę blizn po nacięciach.

Paris JacksonParis Jackson EastNews EastNews

Paris JacksonParis Jackson SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

25 czerwca minie 4 lata od śmierci ojca Paris, legendarnego Michaela Jacksona.

Bardzo tęskni za ojcem. Była oczkiem w głowie Michaela, a teraz to wszystko się zmieniło. Mówiła, że czuła się samotna i niekochana. Część z tych rzeczy jest zupełnie naturalna dla nastolatków, ale teraz sprawa jest poważna. Paris przyznała, że brakowało jej czegoś w jej życiu. To było wołanie o pomoc! - dodaje to samo źródło.

Mieszkając w wielkim domu, gdzie chodzą tłumy ochroniarzy i przebywają obcy ludzie, nastolatka czuła się po prostu samotna. Dlatego też Paris od pewnego czasu mieszkała ze swoją matką, Debbie Rowe, z którą nawiązała ponowny kontakt po śmierci ojca. Dziewczyna potrzebowała bliskości i rodzinnego ciepła, dlatego zbliżyła się do matki.

Paris JacksonParis Jackson screen Twitter screen Twitter

Oprócz postów na swoim Twitterze , w których cytowała smutny tekst piosenki "Yesterday" zespołu "The Beatles", Paris zamieściła również inne, świadczące o tym, że nie czuje się najlepiej i nie ma za bardzo energii.

Za każdym razem, kiedy próbuję się oderwać, odwrócić moją uwagę, nic z tego nie wychodzi i kończy się na tym, że każdej nocy popełniam ten sam błąd - napisała na Twitterze Paris.

Posty Paris JacksonPosty Paris Jackson Screen Twitter.com Screen Twitter.com

Dzień się już prawie skończył, a ja muszę wyjść z łóżka ugh - kolejny jej post.

Posty Paris JacksonPosty Paris Jackson Screen Twitter.com Screen Twitter.com

W związku z tragicznymi wydarzeniami, jej brat, Prince Michael Jackson I odwołał występ w telewizyjnym niemieckim show "Wetten, dass ...?". Stacja oczywiście nie ma żadnych pretensji do młodego gwiazdora.

Paris Jackson.Paris Jackson. AP AP

Jeśli można było uniknąć tego rodzaju tragedii, nikt nie zareagował w porę. Na nagraniu Paris Jackson sprzed kilku dni, w którym udziela porad co do makijażu, trudno się doszukać oznak mającego nadejść załamania. Zauważylibyście coś?

 

Emes

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.