Michael Jackson - Hold My Hand

Przed Wami pierwszy singiel z nowej płyty Michaela Jacksona

"Hold My Hand" to wokalny duet z Akonem nagrany w 2007 roku. Z napisanych własnoręcznie przez Michaela notatek skierowanych do jego Estate of Michael Jackson wynika, że ten wyraził ogromną chęć, by właśnie "Hold My Hand" było pierwszym singlem z jego następnego projektu muzycznego. Niestety piosenka w swojej niedokończonej postaci wyciekła do internetu w 2008 roku. Ostatnimi czasy Akon dokończył pracę nad piosenką, by finalnie brzmiała tak, jak życzył sobie tego Michael .

- Świat nie był gotowy, by usłyszeć o "Hold My Hand" w momencie kiedy piosenka wyciekła. Byliśmy z Michelem zdruzgotani tym faktem. Teraz jednak nadszedł czas tego utworu. Teraz gdy jest ukończony, stał się niesamowicie piękną piosenką - hymnem. Jestem bardzo dumny z szansy jaką miałem pracując z Michaelem, jednym z moich największych idoli - powiedział Akon.

Piosenki można posłuchać pod tym adresem.

Na płycie, której premierę przewidziano na 13 grudnia, znajdzie się dziesięć kompozycji wyprodukowanych wspólnie przez Michaela i grupę producentów muzycznych. Znajdą się na niej głównie piosenki zarejestrowane w ciągu ostatnich kilku lat, ale nie zabraknie kilku równie fascynujących kompozycji z lat wcześniejszych.

Okładka płyty "MICHAEL" stworzona została przez malarza Kadira Nelsona w 2009 roku. Na olejnym obrazie Kadir, znany z opowiadania historii poprzez swoją sztukę, zabiera widza w podróż w czasie i przestrzeni przedstawiając najważniejsze miejsca i osoby w życiu Michaela.

Michael Jackson, okładka płytyMichael Jackson, okładka płyty Michael Jackson, okładka płyty

Kotek dziękuje za informację serwisowi Tuba.pl

Jak Wam się podoba?

***DOŁĄCZ DO KOTKOWEJ ZAŁOGI W SERWISIE FACEBOOK***

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.