Co się stało z Julkiem z "Janki"?

Nie rzucił filmu. Co jeszcze?

Tadzio Horvath , czyli Julek z serialu młodzieżowego "Janka", to syn węgierskiej polonistki i Polaka. Miał 6 lat, kiedy na podwórku na Solcu zaczepił go reżyser Władysław Ślesicki. Tadzio właśnie lepił babki z piasku i dorosły przeszkadzał mu w zabawie.

Tak został gwiazdą serialu. Po nim Tadzio Horvath razem z mamą i 5 rodzeństwa zamieszkał na nowojorskiej Staten Island - ustalił dziennik '' Polska ''. Po liceum chciał pójść na studia, ale okazało się, że mama straciła pracę.

Akademickie ambicje schował więc do kieszeni i zaczął zarabiać: jako kelner, sprzedawca prenumeraty, kurier, dowoził chińskie jedzenie i pizzę. Parę lat temu rozkręcił własny interes. Sprzedaje lody z samochodu .

Horvath nigdy nie porzucił marzeń o aktorstwie. Przez dwa lata grał w lokalnym teatrze na Staten Island. Statystował w 20 amerykańskich filmach, również tych z Melem Gibsonem , Julią Roberts i z Sylwestrem Stallone .

A tak wygląda dziś:

Tadzio Horvath razem z mamą i 5 rodzeństwa zamieszkał na nowojorskiej Staten Island. Po liceum chciał pójść na studia, ale okazało się, że mama straciła pracę. Akademickie ambicje schował więc do kieszeni i zaczął zarabiać: jako kelner, sprzedawca prenumeraty, kurier, dowoził chińskie jedzenie i pizzę. Parę lat temu rozkręcił własny interes. Sprzedaje z samochodu lody. Nigdy nie porzucił marzeń o aktorstwie. Przez dwa lata grał w lokalnym teatrze na Staten Island. Statystował w 20 amerykańskich filmach, również tych z Melem Gibsonem, Julią Roberts i z Sylwestrem Stallone.Tadzio Horvath razem z mamą i 5 rodzeństwa zamieszkał na nowojorskiej Staten Island. Po liceum chciał pójść na studia, ale okazało się, że mama straciła pracę. Akademickie ambicje schował więc do kieszeni i zaczął zarabiać: jako kelner, sprzedawca prenumeraty, kurier, dowoził chińskie jedzenie i pizzę. Parę lat temu rozkręcił własny interes. Sprzedaje z samochodu lody. Nigdy nie porzucił marzeń o aktorstwie. Przez dwa lata grał w lokalnym teatrze na Staten Island. Statystował w 20 amerykańskich filmach, również tych z Melem Gibsonem, Julią Roberts i z Sylwestrem Stallone. 

maput

Zobacz także:

Co się stało z Majką Skowron?

Jak wygląda dziś Paweł z "Wojny domowej"?

Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.