Olejniczak: Jestem ze wsi

Najprzystojniejszy polski polityk twierdzi, że człowiek ze wsi może kandydować na prezydenta Warszawy. On ma zamiar to zrobić.

W najnowszej "Gali" można przeczytać wywiad z Wojciechem Olejniczakiem . Pewnie byśmy o europośle SLD nie pisali, gdyby nie fakt, że jest największym "ciachem" polskiej polityki. Ostatnio depcze mu po piętach Sławomir Nowak z PO. Olejniczak nadal cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej i nie żałuje sesji dla "Wprost", w której pokazał klatę.

Jeżeli swoim wyglądem mogę zwrócić uwagę na to, co robię, to dobrze (...) Uwodzimy i dajemy się uwodzić - stwierdził Olejniczak.

Wojciech OlejniczakWojciech Olejniczak Magazyn "Gala" 2 Sierpnia 2010

Magazyn "Gala" 2 Sierpnia 2010

Wojciech Olejniczak pracuje obecnie w europarlamencie, ale w najbliższym czasie planuje start w wyborach na prezydenta Warszawy. Dziennikarka "Gali" spytała czy człowiek pochodzący ze wsi może być prezydentem stolicy.

Zastanawia się pani, jak ktoś, kto urodził się na wsi, może być prezydentem Warszawy? A dlaczego nie? Jak słyszę coś takiego, uśmiecham się i robię swoje. Tak samo postępuje wielu przyjezdnych mieszkańców stolicy - powiedział Wojciech Olejniczak.

Przystojny, wykształcony, doświadczony. Takiego prezydenta chcą warszawiacy?

Cały wywiad z Olejniczakiem na stronie gala .pl

Szaza

Zobacz także:

Wojtek pokazał jedną pierś...

Wojciech Olejniczak jest Supermanem!

Więcej o: