Edyta Górniak zagrała genialny koncert w ramach festiwalu "Top Trendy". Gwiazda zaśpiewała swoje wielkie hity oraz przebój "Dziwny jest ten świat". Wykonanie tego utworu było kwintesencją całego koncertu. Publiczność płakała. Edyta w wielkim stylu uczciła 20 lat pracy na scenie. Gwiazda sama przyznała, że lepiej idzie jej śpiewanie niż mówienie, więc ze sceny jednie dziękowała.
- Dziękuję Darkowi za to, że dał mi syna i Majce Sablewskiej za to, że tyle dla mnie zrobiła i robi - powiedziała Edyta.
Edyta rzuciła ludzi na kolana, ale za kulisami dużo mówiło się o środkowym palcu, który artystka pokazała do kamery, gdy śpiewała "To nie tak jak myślisz kotku".
Szaza
Jarosław Bieniuk ma piękny dom z widokiem na morze. Kupił go jeszcze z Anną Przybylską
Weronika i Gabriel z "Rolnik szuka żony" rozwiali wątpliwości. Świąteczne nagranie mówi wszystko
Polsat szuka głowy Pawła Golca z Golec uOrkiestry. Edyta Golec też ma z tym problem
Agata Kulesza postawiła na ostre cięcie. Ekspert mówi wprost: Nie wyszła na tym dobrze
Już wiadomo, jak będą wyglądać święta u Kaczorowskiej. Wszystko zaplanowała
Nie do wiary, jaki obraz ma Katarzyna Zillmann w mieszkaniu. Przez przypadek wszystko pokazała. "O nie!"
Doda pokazała swoją kuchnię. Utrzymanie jej w czystości to prawdziwy koszmar
Syn Roba Reinera oskarżony o podwójne morderstwo. Wiadomo, co mu grozi
Zaśpiewa na sylwestrze TV Republika. Wiemy, z jakimi kosztami się to wiąże