Hiphopowy weekend w Viva Polska

Lubisz hip-hop? Kotek upolował coś dla Ciebie!

"Hip-hop weekend" to dwa dni wypełnione najbardziej znanymi produkcjami muzycznymi, które zapisały się w historii kultury hiphopowej. Pośród artystów, którzy zagoszczą na antenie, pojawią się najsłynniejsi polscy, a także legendarni zagraniczni wykonawcy, m.in. O.S.T.R., Tede, WWO, Pezet, Eldo, Hemp Gru, Cypress Hill, Eminem, Snoop Dogg czy Dr. Dre.

W muzycznych pasmach zostaną wyemitowane teledyski, które biły rekordy oglądalności i utwory, które cieszyły się największą popularnością. Większe dawki teledysków pojawią się w sobotnich i niedzielnych pasmach: "Viva Hits Polska", "10 na 10" oraz programach "Specjalista" i "Personality".

Ponadto, w sobotnich i niedzielnych programach można będzie zobaczyć wywiady z przedstawicielami sceny hiphopowej w Polsce. Tede, Pezet, DJ 600 Volt, Ten Typ Mes, Pono, WSZ czy CNE opowiedzą m.in. o czasach największej dominacji hip hopu w Polsce, ważnych przesłaniach jakie prezentują w swojej twórczości oraz o ewolucji hip hopu na przestrzeni lat.

Przeczytajcie fragmenty wypowiedzi artystów, które pojawią się na antenie Viva Polska w ten weekend.

Tede:

Absolutnie nic bym nie zmienił w swojej karierze, gdyż należę do tej grupy ludzi, którzy nie żałują tego, co zrobili, ponieważ myślą zanim to zrobią.

Wujek Samo Zło:

Największą wadą, ale także zaletą polskiego hip-hopu jest to, że był on taki nieokrzesany i zbuntowany.

Ten Typ Mes:

Viva Polska spopularyzowała hip-hop w naszym kraju i zdecydowanie wypchnęła go w szerszy obieg.

Emisja: sobota 29 maja - niedziela 30 maja

"Viva Hits Polska" - sobota 39 maja, g. 12:00, niedziela 30 maja, g. 13:00

"Specjalista" - niedziela 30 maja, g. 14:30

"Personality" - sobota 29 maja, g. 21:00"

"10 na 10" - sobota 29 maja, g. 0:00

mat. prasowe

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.