Polsat po raz ósmy zorganizuje pod koniec maja festiwal " Top Trendy ". Pierwszego dnia festiwalu zaprezentują się artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali w Polsce najwięcej płyt. W koncercie "Top" wezmą udział: Agnieszka Chylińska, Hey, Kayah, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk z zespołem, Paulla, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik, Tomasz Stańko.
Po koncernie "Top" rozpocznie się recital nieposkromionego Macieja Maleńczuka , który będzie świętował 25-lecie pracy artystycznej. Drugiego dnia festiwalu na scenie wystąpią artyści, którzy zakwalifikowali się do koncertu "Trendy". W tym roku zgłosiło się aż 477 młodych artystów. Z dobrych źródeł wiemy, że duże szanse ma znany z "Fabryki gwiazd" Roman Lasota. Tradycyjnie trzeciego dnia rozpocznie się Sopocka Noc Kabaretowa.
Szaza
Szapołowska psioczy na NFZ. To usłyszała w szpitalu. "Skandaliczne"
Była uważana za "najpiękniejszą gwiazdę polskiego kina". Aż trudno uwierzyć, gdzie pracowała przez lata
Pazura ujawnił zarobki z powtórek. Tyle naprawdę dostaje za emisję swoich produkcji
Mąż Klaudii Halejcio trafił do szpitala. Ma poważne problemy. "Coś, co kojarzyłem z ludźmi dużo starszymi"
Żegnajcie pasemka i balejaże - to to odświeżenie fryzury podbija teraz salony
Tak wyglądały jego związki sprzed coming outu. "To było okropne, że kłamałem"
Koniec ery kopert na weselach celebrytów? Ekspertka wskazuje nowy trend
Joanna z "Rolnika" pokazała nowe zęby. Tak wygląda po metamorfozie w tureckiej klinice
Krupińska pokazała zdjęcia sprzed 23 lat. Pisze o "błędach młodości"