Relacja z "Tańca z gwiazdami"

Pary tańczyły walca wiedeńskiego i sambę.

W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy Przemka Saletę i Izabelę Janachowska . Świąteczna atmosfera udzieliła się Beacie Tyszkiewicz . Jurorka wystąpiła z kolczykami w kształcie żółtych kurczaczków . Na szczęście Katarzyna Skrzynecka nic nie kombinowała.

W świątecznym odcinku pary tańczyły walca wiedeńskiego i sambę.

Wielkanocny odcinek otworzyła sambą para Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino. Dzięki urodzie i umiejętnościom aktorka jest jedną z faworytek jedenastej edycji "TzG" . Kasia wybrnęła z ciężkiej opresji, sukienka zaplątała się jej w obcas. Punktacja: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

Po sambie walca wiedeńskiego zatańczyła Ola Szwed i Robert Rowiński. Aktorka rozpoczęła występ w bieliźnie i zrobiło się gorąco. Po tańcu Galiński wręczył reszcie jury mazurskie jaja , aby mówili z jajem. Tyszkiewicz była lekko zdegustowana . Punktacja: Pavlović 8, Wodecki 9, Tyszkiewicz 9, Galiński 8.

Jako trzecia wystąpiła para Oceana i Przemysław Juszkiewicz. Widać, że piosenkarka ma sambę we krwi. Oceana idealnie odnalazła się gorącym i rozpalonym tańcu . Galiński powiedział: Jesteś cudna, cudna, cudna, jesteś największym prezentem świątecznym . Punktacja: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Pierwszy komplet dzisiejszego wieczoru.

Czwarta na parkiecie pojawiła się para Katarzyna Grochola i Jan Kliment. Mimo, że pisarka jest najstarszą uczestniczką bawi się najlepiej . Walc wiedeński w ich wykonaniu był urzekający, a wszystko dzięki osobowości Grocholi , umiejętności zeszły na dalszy plan. Na szczęście w trakcie tańca Pavlović zabrała kurczaki Tyszkiewicz. Punktacja: Pavlović 6, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

Na szczęście para Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki wylosowała sambę. Do występu dołożyli elementy aktorskie, które wprowadziły w klimat tańca - romans w stylu pokojówki na Manhattanie . Pavlović zażartowała, że skoro w tej edycji rozbierają się dziewczyny to czas na nią i Beatę. Uszczypliwości w jury ciąg dalszy, ale Galiński milczał jak zaklęty. Punktacja: Pavlović 6, Wodecki 8, Tyszkiewicz 9, Galiński 6.

Po Oldze i Łukaszu na parkiet wyszedł Maciej Friedek z Blanką Winiarską. Detektyw dostał trudne zadanie, musiał zgłębić tajniki walca wiedeńskiego. Galiński z Pavlović po tańcu Maćka popisywali się fachową terminologią, szkoda, że nie wyjaśniają co oznaczają terminy . Punktacja: Pavlović 5, Wodecki 9, Tyszkiewicz 9, Galiński 5.

Para numer osiem Piotr Szwedes i Ania Głogowska wystąpiła jako trzecia od końca. Samba zaczęła się w stylu kloszardów, ale po chwili było płomiennie i kolorowo. Galiński pochwalił ich za ambicję - nie bawią się w aktorskie sztuczki tylko tańczą. Punktacja: Pavlović 8, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

Ulubienica całej Polski Julia Kamińska zatańczyła z Rafałem Maserakiem walca wiedeńskiego (tancerz wystąpił z kontuzją stopy). W poprzednim odcinku dostali 4 dziesiątki. Tym razem też powalczyli o najwyższe noty . Pod wrażeniem ich tańca była Iwona Pavlović, powiedziała wprost: publiczność za krótko oklaskiwała ten popis . Punktacja: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Drugi raz z rzędu Julii i Rafałowi udało się zgarnąć komplet.

Jako ostatnia zatańczyła para Artur Barciś i Paulina Biernat. Odcinek zaczął się i zakończył sambą. Jak zauważył Galiński, aktor lepiej czuję się w łacinie niż w tańcach standardowych. Punktacja: Pavlović 8, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

Najwięcej punktów dostała Julia z Rafałem, tuż za za nimi uplasowała się Oceana i Przemek. Trzecie miejsca zajęła para Piotr Szwedes i Ania Głogowska.

4. Kasia i Stefano

5. Katarzyna i Jan

6. Maciej i Blanka

7. Olga i Łukasz

8. Artur i Paulina

Z programem pożegnała się para Ola Szwed i Robert Rowiński.

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>

Więcej o: