Prawdziwa wiosna, także w naszym radiu!

Kotek.fm ma nową porcją hitów, żeby na wiosnę było nam wesoło.

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco i dodaje nowe single. Tym razem Kotek dorzucił sporą liczbę świetnych hitów. Oto one:

Ashley Tisdale , chociaż pracuje nad nowym filmem, nadal ma czas na muzykę. Jej nowa piosenka to "Hot Mess " i możecie jej już posłuchać w naszym radiu.

Pixie LottPixie Lott Pixie Lott, fot.myspace artystki Pamiętacie Pixie Lott , która spotykała się z Joe Jonasem? Wprawdzie on wybrał Demi, ale Pixie sobie świetnie radzi bez niego i robi karierę muzyczną. Utworu "Gravity " możecie już posłuchać na Kotek.fm.

Wśród nowych piosenek  są także dwie wokalistki pochodzące z zupełnie różnych środowisk muzycznych. To Anahi z piosenką "Hipnotizas " oraz Emily Osment z utworem "You Are The Only One ". Obydwie te piosenki są wśród propozycji do Listy Przebojów , więc możecie na nie GŁOSOWAĆ

Pozostałe nowe kawałki to: Marina " G lam Pop " i Iyaz "Replay ".

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej " lub "Graj rzadziej " - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu. Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

Słuchajcie Radia Kotek.fm!

Więcej o: