Fajna gra na horyzoncie - Pony Friends 2: Kochane kucyki

Pony Friends 2: Kochane kucyki spodoba się nie tylko najmłodszym!

Chociaż grafika i opisy mogą sugerować, że gra przeznaczona jest dla maluchów, nie dajcie się zwieść pozorom! Chociaż Kotek ma już trochę lat, już zaciera łapki ;) Jeśli jednak jesteście na nie, pomyślcie, czy "Pony Friends 2: Kochane kucyki " nie spodobałyby się młodszemu rodzeństwu!

Z "Pony Friends 2: Kochane kucyki" fan kucyków stworzy swojego wymarzonego kucyka od podstaw! Do wyboru aż 12 ras kucyków! Każdą cechę kucyka, w tym jego osobowość, można dostosować do swoich potrzeb, a także dobrać odpowiednie lejce, siodła, derki, które gracz otrzyma, odkryje lub sam zaprojektuje!
W "Pony Friends 2: Kochane kucyki" każdy wielbiciel kucyków przemierzy 15 dzikich, pięknych i zróżnicowanych terenów! W grze będzie można oswajać dzikie kuce i fotografować przyrodę, a po powrocie na ranczo wybrać stajnię i zadbać o kucyka, by był szczęśliwy i zdrowy. Na padoku gracz będzie Go uczyć nowych trików, a jego postępy nagradzać pysznymi smakołykami.
Gdy już kucyk będzie umiał wystarczająco dużo to stanie do zawodów, gdzie do wygrania będą wspaniałe nagrody! W świecie "Pony Friends 2: Kochane kucyki" czeka na gracza mnóstwo niespodzianek!

Charakterystyczne cechy:

- Tworzenie kucyka, jego charakteru i wyglądu

- Projektowanie, łączenie i zdobywanie nowych akcesoriów dla kucyka

- Nowe miejsca do odkrycia, dzikie kucyki do oswojenia, wspaniała natura do sfotografowania

- Czesanie i pielęgnacja kucyka, by był czysty i zadowolony

Myślicie, że to będzie fajna gra?

Więcej o: