Partnerka Jana Kulczyka udzieliła wywiadu

Co powiedziała dziewczyna NAJBOGATSZEGO FACETA W POLSCE?

Joanna Przetakiewicz to kompletnie nieznana nam dziewczyna. Aż do dziś. Asia jest bowiem partnerką Jana Kulczyka, czyli najbogatszego przedsiębiorcy w Polsce. Piękna i młoda kobieta udzieliła pierwszego wywiadu prasowego.

Jestem z mężczyzną, który jest dla mnie oparciem, ostoją, gwarancją bezpieczeństwa. Mam partnera, któremu ufam i oferuję mu to samo. Mam wreszcie szalonego chłopaka z głową w chmurach i sercem na dłoń - czytamy w Vivie.

Joanna jest bardzo zakochana w Janie, co widać w jej wypowiedziach. Zaskakujące jest to, że nie jest to wykreowana sympatia dla pieniędzy, a najszczersze uczucie:

To szczególne wyzwanie próbować dotrzymać kroku takiemu mężczyźnie, jakim jest Jan...  Moim świętym obowiązkiem jest też oferowanie mu wyciszenia i czułości, ale nierzadko także dodatkowej motywacji, impulsu do kolejnego podniesienia poprzeczki/Viva.

Przetakiewicz bowiem jest właścicielką kilku restauracji i sieci gabinetów stomatologicznych. Zamiast spotykać się z przyjaciółmi, czas spędza z prezydentami, ambasadorami i przedsiębiorcami. Kasy ma jak lodu. Można ją spotkać na imprezach gwiazd np. pokazach mody. Po co zatem jest z Kulczykiem? Dla miłości oczywiście...

Mamy nową gwiazdkę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.