Jak Oni Śpiewają - piosenki legend muzyki

Z programu odpadł Robert Kudelski.

Zagrożone są - Patricia Kazadi i Agnieszka Włodarczyk.

SOLÓWKI:

21:48:29 - Joanna Liszowska w piosence Marilyn Monroe. Nie wiem, czy Lisza lepiej wyglądała czy lepiej śpiewała. W każdym razie charakteryzacja na Monroe wypadło fajnie. Mogli jeszcze jej wiatrak pod spódnicą ustawić - byłby efekt murowany. Trochę kiczowate te wcielenie, ale cóż - to jest Polsat, to jest Jak Oni Śpiewają.

21:39:33 - Krzysztof Rospondek w piosence Marka Grechuty. W końcu ktoś zaśpiewał ponad przeciętność. Świetny repertuar dla Rospondka. Do dobrego wykonu dochodzi też charakterystyczna chrypka Krzyśka, która dodaje tej piosence charakteru. Dla mnie było dobrze, biorąc pod uwagę jaki program oceniam.

21:16:07 - Patricia Kazadi zaśpiewała "Pod Papugami" Czesława Niemena. Jak myślicie, była porażka? Na szczęście Kazadi przyłożyła się do tego występu. Rewelacji nie było, ale przynajmniej nie bolało jak w przypadku Agnieszki Włodarczyk. Dla mnie było dopuszczalnie. Wybaczcie, ale oczekuje od osoby, która porywa się na taką piosenkę czegoś więcej niż dopuszczalność.

21:07:37 - Artur Chamski w piosence Michaela Jacksona. Ogromne wyzwanie dla Chamskiego. Czy mu się uda? Według mnie jest to najważniejszy występ tego odcinka. Sam początek był kiepski, widać, że ściśnięte gardło aktora jest spowodowane stresem. Jednak zaśpiewać kawałek Jacksona to ogromne obciążenie ze strony widowni, która akurat w tym momencie jest wymagająca. Z czasem Chamski się ośmielił ale powiedzmy sobie szczerze - czy jest ktoś może mierzyć się z królem popu?

20:58:22 - Agnieszka Włodarczyk w kawałku "Nic Nie Może Wiecznie Trwać". Coś poszło nie tak. Wiele nieczystości. Czyżby to nowy aranż sprawił tak bolesną niespodziankę? Wyciągnięcia też bolały. Najbardziej bolesny występ jak dotąd.

DUETY:

20:35:36 - Krzyś Rospondek i Joanna Liszowska w piosence Maryli Rodowicz. Naprawdę ten program zaczyna przypominać tani klub karaoke. BIESIADA. Dla pocieszenia powiem, że Aśka zaśpiewała lepiej. Jury też miało zastrzeżenia.

20:23:55 - Artur Chamski i Agnieszka Włodarczyk w piosence "Especially for you". Kolejny nudny występ za nami. Czy było coś ciekawego w tym show? Było. Mina Edzi - bezcenna. Zapendowska przyznała, że ładnie wyglądali, ale słuchać się ich nie dało. Mieliście podobne odczucie?

20:09:41 - Patricia Kazadi i Robert Kudelski w piosence "Z tobą chcę oglądać świat". Nie chcę być niesprawiedliwy, ale wydaje mi się, że wykonanie tej pary było strasznie nudne. Być może dlatego, że oryginał w wykonaniu Zdzisławy Sośnickiej oraz Zbigniewa Wodeckiego jest po prostu nie do przebicia. Edyta Górniak bliska mojej ocenie. Zawsze można zwalić na trudne interwały. Kto odpadnie? Według widzów program opuszcza Robert Kudelski.

Mrock

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.