Sezon zakupów mieszkaniowych wśród gwiazd rozpoczęty , zaczynamy licytację. Zaczął Marcin Mroczek kupując dom za 850 tysięcy, na pozycji lidera był tylko jeden dzień. Najnowsze wydanie "Faktu" opisało zakup Joanny Liszowskiej .
Aktorka kupiła dom w szeregowcu w podwarszawskim Piasecznie. Za 200 metrów zapłaciła milion złotych. Do tej pory Liszowska mieszkała w apartamencie, ale postanowiła zamienić mieszkanie na coś bardziej komfortowego z większą ilością wolnej przestrzeni .
W najbliższych miesiącach "Lisza" zajmie się urządzaniem swojego "M 12". Czy dom wygląda na wart milion? Która gwiazda będzie następna?
Więcej zdjęć znajdziecie pod tym linkiem .
Janus
Izabela Janachowska długo trzymała to w tajemnicy. Gwiazda spodziewa się dziecka
Adrian ze "Ślubu" wrócił ze szpitala z nowymi wieściami. Powiedział wprost, co dalej z leczeniem
Lubomirski zapytany o to, ile ma nieruchomości. Odpowiedź go przerosła
Uczestnik "Ninja vs Ninja", który złamał kręgosłup, apeluje ze szpitalnego łóżka. To zarzuca Polsatowi
Żudziewicz i Jeschke odchodzą z "Tańca z gwiazdami". Wydało się, o czym rozmawiali z Miszczakiem
Wrze po oświadczeniu Viki Gabor. Mocny apel do jury: Każdy z jurorów powinien się ujawnić
Kurzopki pokazały wnętrze ich willi. Uwagę zwracają detale
Do romansu ze znaną aktorką Fronczewski przyznał się po latach. "Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły"
Meloni z "gestem sztyletu" wobec Nawrockiego. Prezydent był za to bardzo wylewny