Żona Olbrychskiego: Rafał strzelił sobie samobójczego gola!

Kolejna osoba atakuje Rafała. Zasłużył sobie na to?

Muzyk, aktor, skandalista. Rafał za wszelką cenę chce utrzymać się w show-biznesie. Był na tyle bezczelny, że przed premierą swojej płyty, zaczął na łamach różnych gazet obrażać swojego ojca. Doskonale wiedział, że jego historia o beznadziejnym dzieciństwie świetnie sprzeda się w mediach i wypromuje jego osobę.

FORUM/Marcin Dlawichowski

Skończyło się tak, że po tym wywiadzie zyskał więcej wrogów niż fanów. Żona  Daniela Olbrychskiego w wywiadzie dla "Vivy" odniosła się do kontrowersyjnych wypowiedzi Rafała .

Rafał jest mi najbliższy ze wszystkich dzieci Daniela (...) Myślę, że tym wywiadem strzelił sobie samobójczego gola. I pewnie już to wie. Jeśli ktoś mu w tej sprawie radził, z pewnością nie był to przyjaciel. Jeśli wymyślił to sam, to musi wiedzieć, że są takie momenty w życiu, kiedy on sam jest swoim największym wrogiem. Ale wiem, że nic nie jest w stanie zniszczyć miłości rodziców do dziecka. I Rafał też to wie - stwierdziła Krystyna Demska-Olbrychska w wywiadzie dla "Vivy". 

Rafał popełnił błąd, ale nadal może liczyć na wsparcie ojca i jego żony. W końcu nikt nie jest idealny. Oby tylko wyciągnął sensowne wnioski z tej sytuacji i nie popełnił drugi raz tego samego błędu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.