Przeglądając dzisiejszy "Super Express" Plotek natknął się na porażający tytuł "Dama z halluksami". Okazało się, że dotyczy problemów zdrowotnych Grażyny Szapłowskiej . Aktorka nabawiła się niemiłej przypadłości przez noszenie szpilek . Dziennikarz tabloidu w poetycki sposób opisał jej stopy:
Wyrastające przy dużych palcach kości okropnie deformują jej zgrabne nóżki i wypychają pantofelki. Nic dziwnego, że teraz na swoje koślawe stópki Szapołowska wkłada buciki na wygodnej, płaskiej podeszwie.
Opis jest plastyczny i oczyma wyobraźni można zobaczyć te biedne pokrzywione "stópki". "Super Express" zaleca Szapołowskiej operację usuwania halluksów, koszt 4 tysiące złotych .
Rozpoczynamy ranking najgłupszych tytułów tabloidowych. Na pierwszy ogień "Dama z halluksami" pędzla "Super Expressu" , nie mylić z "Damą z gronostajem" (znaną jako "Dama z łasiczką") pędzla Leonarda da Vinci .
Pełny artykuł o halluksach dostępny jest pod tym linkiem .
Wiadomo, kto będzie nowym komentatorem "Szkła kontaktowego". To znany twórca internetowy
Zaroiło się od plotek o jej relacji z Marcinem Prokopem. Mery Spolsky reaguje
Hejtowali stylizację Wieniawy. Teraz im odpowiedziała. "Ludzie czują się bezkarni"
Woźniak-Starak zdradziła sekret diety. Trzyma się jednej zasady
Wygląda jak z butiku, a to Sinsay. Komplet w dwóch kolorach za mniej niż 100 złotych
Kukulska szczerze o małżeństwie z Dąbrówką. "Trzeba było sobie zadać pytanie, czy jest o co walczyć"
Gąsowski spotykał się ośmioma kobietami jednocześnie. Po latach zdradził, dlaczego nigdy się nie ożenił
Kabareciarze nie mieli litości dla Michała Rachonia. Tak z niego zakpili
Piotr Rubik wyjeżdża ze szpitala na wózku inwalidzkim. Agata Rubik wyjaśnia, co się stało