Najlepsze momenty festiwalu w Opolu!

Nie oglądaliście Opola? Nic straconego. Plotek specjalnie dla was znalazł filmy z najlepszymi fragmentami festiwalu!

Pogoda w weekend nas nie rozpieszczała, dlatego większość osób siedziała przed telewizorami i oglądała Opole. Z pewnością byli też tacy, którzy zorganizowali sobie inną rozrywkę i przegapili najpopularniejszy festiwal muzyczny w Polsce. Właśnie dla nich mamy małą niespodziankę. Oto występy, które odbiły się w mediach szerokim echem!

Edytę Górniak można lubić lub też nie, ale przyznać trzeba, że wczoraj dała niezłe show.

Borys Szyc , Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk - Prywatka. Dla tego "ahhaaaaa" w wykonaniu Adamczyka warto zobaczyć ten występ.

Plus dla Mariki za rewelacyjne wykonanie piosenki "Moje serce" i świetną energię sceniczną. Po uśmiechniętej wokalistce zupełnie nie było widać stresu.

Kayah zaśpiewała utwór "Testosteron" w nowej aranżacji. Wypadła po prostu wyśmienicie. Plotek nigdy nie lubił tej piosenki, ale po wczorajszym wykonaniu uznał, że jest nawet strawna.

Maciej Zakościelny parodiujący Piotra Kupichę . Plus za świetny pomysł i w miarę dobre wykonanie.

Tak jak pisaliśmy wczoraj. Piasek jest jak wino - im starszy tym lepszy. Posłuchajcie jak zaśpiewał swój stary przebój "Imię deszczu".

Zwycięstwo Macieja Maleńczuka podczas koncertu "Premier" festiwalu w Opolu było wielkim zaskoczeniem dla samego artysty, jak i dla widzów przed telewizorami. Poziom koncertu był niski, więc dobrze, że Maleńczuk wygrał.

Więcej o: